RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüyada pembe elbise görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıprattığı, bu kadar koşuşturmacaya ve çalışmaya rağmen herhangi bir şekilde doğru düzgün dinlenmediği ve sağlığına dikkat etmediği için çok önemli olmayan ancak rüyayı gören kişinin, yaşam kalitesini düşürecek bedensel ya da ruhsal bir rahatsızlığın yakın bir zaman içinde başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüya sahibinin, çok yoğun bir tempoda çalışması, kendisini ve bedenini çok zorlaması ve buna karşın sağlıkla ilgili herhangi bir önlem almaması yüzünden, kendisini biraz üzecek ama aynı zamanda sağlığının değerini bilmesini öğretecek bazı küçük hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalacağına ve daha sonra iyileşmesi ile birlikte tedbir alacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Elbise Giydiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, çok fazla sorun yaratmayacak ancak sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olacak hastalıklar yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacak çok güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Pembe Elbise Giyen Birini Görmek

Çok uzun zamandan beri iş hayatında olan rüya sahibinin, her şeyi güzelmiş gibi algılayan, herşeyin sürekli ve sadece olumlu tarafına bakan ve neredeyse toz pembe bir dünyada yaşayan bir arkadaşı yüzünden girdiği bir işte çok küçük de olsa maddi bir zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Pembe Elbise Dikmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, sıkıntılı olduğu zamanlarda bile çok büyük ve hayırlı işler gerçekleştirip kendisine yeni şanslar yarattığına, en kötü zamanlarında bile kolayca ayağa kalktığına, büyük sorunların arasından kolayca sıyrılıp çok büyük başarılar kazandığına ve her zaman bir çıkış yolu bulduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pembe Elbise Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (15 Ocak 2015 saat: 14:09)

    Rüyamda amcamın kızı bebek doğurmuş cinsiyeti kız bebeği bir yeni doğmuş olarak ve 2-3 aylıkken gördüm bebeğin üstünde pembe renkli bir kıyafet vardı.bebekle benim kız kardeşim ve eşi ilgileniyordu. Sonra bir yerde amcalarım halalarım kuzenlerimle toplanmış bebek kucaktan kucağa seviliyordu bebek en son büyük amcamın kucağında kaldı. Teşekkürler

  2. fatoş (09 Ocak 2015 saat: 14:04)

    ben ruyamda otobusteydim arkadaşım bana hediye almıs bende e postamın ve de sifremi yazıp oraya koymusum ve hediyeyi bırakmısım aradan 1 gün geçmis en otobuse gitmisim ve hediyeyi açık gordum aldım çk guzel dedim ama yazdıgm kagıdı baska biri almıs ve sifrmi falan gormus bende baska arkadasıma soylmisim sifremi degis die o da deismis ve baska yere gitmisim orda 1 kadına pembe gibi büyük tüllü elbise diktirmisim baska biri demski ben diktirecekti bska am bosver demis o sırada uyandım neye alamettirrr lutfenn

  3. betül (12 Temmuz 2014 saat: 11:07)

    Benim önceden sevdiğim bir çocuk vardı ama o beni sevmiyor du benim sevgim karşılıksız aşktı ve o çocuk şu anda nişanlı gerçek hayatta ben bugün rüyamda onu gördüm onların evine gitmiştik benim ailem çoçuk çoçugun annesi ve çoçugun nişanlısı vardı çoçuk bana karşı çok ilgiliydi elimi tutuyordu gülümsüyordu ben o evde çay filan dagıttım ve ikimizdede beyaz vardı bunun anlamı ne demek acaba ve şu anda ben çoçugu sevmiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,