RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüyada pembe elbise görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok yıprattığı, bu kadar koşuşturmacaya ve çalışmaya rağmen herhangi bir şekilde doğru düzgün dinlenmediği ve sağlığına dikkat etmediği için çok önemli olmayan ancak rüyayı gören kişinin, yaşam kalitesini düşürecek bedensel ya da ruhsal bir rahatsızlığın yakın bir zaman içinde başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüya sahibinin, çok yoğun bir tempoda çalışması, kendisini ve bedenini çok zorlaması ve buna karşın sağlıkla ilgili herhangi bir önlem almaması yüzünden, kendisini biraz üzecek ama aynı zamanda sağlığının değerini bilmesini öğretecek bazı küçük hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalacağına ve daha sonra iyileşmesi ile birlikte tedbir alacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Elbise Giydiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, çok fazla sorun yaratmayacak ancak sıkıntılı zamanlar geçirmesine sebep olacak hastalıklar yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacak çok güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Pembe Elbise Giyen Birini Görmek

Çok uzun zamandan beri iş hayatında olan rüya sahibinin, her şeyi güzelmiş gibi algılayan, herşeyin sürekli ve sadece olumlu tarafına bakan ve neredeyse toz pembe bir dünyada yaşayan bir arkadaşı yüzünden girdiği bir işte çok küçük de olsa maddi bir zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Pembe Elbise Dikmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, sıkıntılı olduğu zamanlarda bile çok büyük ve hayırlı işler gerçekleştirip kendisine yeni şanslar yarattığına, en kötü zamanlarında bile kolayca ayağa kalktığına, büyük sorunların arasından kolayca sıyrılıp çok büyük başarılar kazandığına ve her zaman bir çıkış yolu bulduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!