RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Etek Görmek

Rüyada pembe etek görmek, gençlik heveslerinin peşinden koşmak ve bu nedenle yaşadığı çağın gerçekleriyle yüzleşememek manasına gelir. Özellikle yetişkin birinin pembe etek görmesi, ailesiyle alakalı sorumlulukları üzerine almakta zorlandığını, hayallerinin peşinden koşarken kendi hayatını idame ettiremediğini bildirir. Gençler için çalışma hayatına adapte olmakta zorluk çektiklerini ve evliliklerde de özgür davranışlar içinde olmalarından dolayı eşleriyle sık sık çatışma yaşadıklarını tabir eder. Yaşlı kimseler için torunlarının evliliklerine şahit olmak demektir. Aşk yaşamak, hülyalı günler geçirmek, sıkıntılardan arınmış bir hayat sürmek manasına da gelen rüya, kişinin üzerindeki baskılardan kurtularak çok daha ferah şekilde yaşayacağını, hayatın güzel yanlarını yaşayabilmek için çabaladığını da bildirir.

Rüyada Pembe Etek Giydiğini Görmek

Bekar erkekler için kısa zamanda evleneceklerine işaret ettiği gibi, bekar bayanlar için de nişanlanmak veya sözlenmek anlamını taşır. Bir bayan uzun, pembe etek giyerse sürdürdüğü ilişkinin de uzun ömürlü olacağını işaret eder. Kısa pembe etek giymek ise, kişinin her yeniliğe heves ettiğini, gönül işlerinde de aklının karışık olduğunu ve duygularından emin olmadığı için evlenmeyi düşünmediğini bildirir. Evli kimseler için eşleriyle huzurlu bir ev hayatları olacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, dertsiz, tasasız günlerin tadını çıkaracaklarına yorumlanır.

Rüyada Pembe Etek Almak

Yenilik yapmak, yeni kararlar almak demek olan rüya, ev değiştirmek veya taşınmak şeklinde de tabir edilir. Yuva kurmak, bekarlık hayatına son vermek istemek, evlenmek, ev almak, iş kurmak gibi sebepler nedeniyle para biriktirmek anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceğine yönelik önemli kararlar alacağı bu dönemde ailesinden de ciddi bir destek alacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeye inanan, her insanı kendisi gibi düşünen kimselerin saf duygularını ifade eder. Romantik bir kişiliğin ve gerçeklerden kaçınmak için sığınılan hayallerin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pembe Etek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zeynep (02 Kasım 2016 saat: 00:12)

    Rüyamda beyaz ipek çok şık dökümlü bir gömlek giymiştim yola çıktım bi an boğulcak gibi oluyorum ve aniden dönüp evime hızla geri dönüyorum ve dönerken bi yandanda üzerimdeki gömleği göğüs kısmından yırtarcasına çekiştiriyorum o arada yolda iki genç erkeğin bana baktığını görüyorum ve çok utanıyorum hızla evin kapısına geliyorum ve yanımda birileri var benimle aynı sevinci ve aynı telaşı gönülden hissederek bana hizmet ediyolar beni tekrar giydiriyolar aynı gömleği giyiyorum beyaz ipek kolları hafif dökümlü çok şık fakat bu sefer boğazlı boğaz kısmı soldan düğmeli düğmeleri kapatmakta zorlanıyorum ve bir bakıyorumki pudara pembesi pileli dizinin altına kadar uzanan bir etek kıyafetin çok şık çok güzel çok mutluyum heyacanlıyım yola çıkmaya hazırım kıyafet bana yakışmış ama hiç benim tarım değil bana çok uzak eskiden tam bu şekilde bir gömleğimin olmasını isterdim ama artık emin değilim beğendim bu k8yafetleri ama bana uygun olmadığını düşünüyorum ve bu kıyafetlerle yola çıkmaya utanıyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,