RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Gelinlik Görmek

Rüyada pembe gelinlik görmek, özellikle bekar kişiler için çok güzel kısmetlere alamettir. Genç kızların hayallerini süsleyen biri ile tanışmalarına vesile olacak mutluluk verici olaylara, kalabalık ve eğlenceli ortamlarda duygusal açıdan heyecan uyandıran biriyle görüşmeye delalettir. Bekar erkekler için pembe gelinlik güzelliği ile kişinin aklını başından alacak bir genç bayanla tanışarak kısa sürede nişan yapacaklarına, güzelliği nedeni ile o kimseye karşı aşırı kıskançlık duyulacağına ama mutlu bir beraberlik yaşayacaklarına alamettir. Evli kimseler için kızlarının ya da kız kardeşlerinin evlenmesine, görücü gelmesine de tabir edilir.

Rüyada Pembe Gelinlik Giymek

Hayallerin bir anda gerçekleşmesi ile mutlu bir dünyaya kavuşan rüya sahibinin hayattan istediği her şeye hiçbir zahmet çekmeden kavuşacak olmasına yorumlanır. Bir erkek için kız evlat sahibi olmak yahut kızı olan bir bayanla hayatını birleştirmek manasına gelir. Ayrıca bir erkeğin pembe gelinlik giymesi kişiliğinin eleştirileceğine ve uygunsuz davranışlar içinde olması yüzünden pek çok kimsenin kendisiyle görüşmeyi keseceğine de alamettir. Umudunu tazeleyen kişinin karşısına çıkacak yeni fırsatlar ve iyi şansla beraber iş kuracağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına yorumlanır. Muradına ve kısmetine kavuşmak, nasiplerin daim olması anlamına da gelir.

Rüyada Pembe Gelinlik Almak

Muradına erecek olan genç kişilere ve alınacak güzel haberlere, mutluluk dolu gelişmelere işaret eder. Temiz ve yeni bir pembe gelinlik alınması bebek haberlerine, çocuğu olmayanlar için mucize gibi bir hamileliğe de haber verir. Genellikle iyi ve olumlu haberlerle, kişinin çok büyük bir mutluluk içinde olacağı durumlara yorumlanır.

Rüyada Pembe Gelinlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Pembe gelinlik kişinin yaşadığı ilişkinin durumunu nitelendirir. Temiz, yeni ve güzel bir pembe gelinlik gören kişiler, beraber geleceğe umut içinde bakıldığı bir ilişkiye sahiptirler. Kirli ya da eski bir pembe gelinlik ise ilişkide çıkmazlar olduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Pembe Gelinlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (26 Eylül 2016 saat: 04:13)

    rüyamda pembe bir gelinlik giyorum nikahıim oluyor ama damat yok ayrildigim nişanlımin akŕabasıyla evleniyorum bütün akrabası ve kendiside bizde evlendiği eside gelmiş ben diğer odaya geçiyorum uyuyorken bem onu dovuyorum hemde mutlumusun beni bu halde görmekten diye hem vuruyorum hem söyleniyorum sonra misafirlere nescafe paketlerini veriyorum için diye…duvagimi çıkarıp onun üzerine atıyor sonra tekrar takiyorum….

  2. Ayşe (28 Temmuz 2016 saat: 23:35)

    Rüyamda arkadaşımla kış mevsimi konuşup gülüyordük sonra ben kendimi bi bu zemini üzerinde gördüm önce yavaş yavaş gideyim dedim sonra sanki biri hızlı kayınca daha iyi dedi bende hızlı kaydım evet daha iyi oluyor dedim sonra beni polatlı diye bir yer var oraya gel nasıl bulunan dedim çeşmeli lisesi ben ordayım dedi uyandığımda sabah ezenı okunuyordu

  3. elif (10 Haziran 2016 saat: 08:40)

    Ben 1 yıllık evliyim rüyamda tekrar evlendiğimi gördüm şimdiki eşimle yine evleniyordum kınada giydigim pembe gelinliği mi giyiyordum kuaföre giderken esyalarimi bulamıyorum çok sıkıntı yasiyordum bütün misafirler beni bekliyordu annem yanimdaydi ve bana yardımcı oluyordu o sıra esyalarimi kaybettiği için kız kardeşime kiziyorduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,