RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Gömlek Görmek

Rüyada pembe gömlek görmek, genç erkekler için tüm hayatlarını değiştirecek bir hanımla tanışacaklarına ve aşık olacaklarına, duygusal kararlar alarak geleceklerini yeni baştan inşa edeceklerine, genç evlilik yapacakları gibi, erken yaşta baba olma sevincini tadacaklarına alamet eder. Çalışma hayatında akılla hareket etmenin dışında vicdani sorumluluklar yüklenme ve insanların haklarını savunma konularında hassas olan rüya sahibinin ilerleyen yıllarda çalışanlara adil davranacak bir yönetici konumuna geleceğine ve iş yerinde çok sevileceğine, kararlarına saygı duyulacağına yorumlanır. Evli erkekler için eşlerine olan sadakatlerini kanıtlayacakları bir döneme, sevgilerini dışa vurdukları, romantizmin doruğuna çıktıkları günlere işarettir. Aile saadetini artıran rüya sahibinin, yaşamın her alanında kendisini mutlu, yetkin ve tatminkar hissedeceğine, herhangi bir para sorunu yaşamadan, hayatını zevk içinde geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Pembe Gömlek Giymek

Evlenmek yahut nişanlanmak, sevilen kimseyle beraber ortak kararlar almak, balayına gitmek gibi anlamlara gelir ve bekarlar için aşk dolu günleri ifade eder. Bayanlar için çalıştıkları yerde karşılarına bir kısmet çıkacağını müjdeler ve maddi konuda rahat bir evliliğin haberini verir. Evli bayanlar pembe gömlek giydiğini görürse kız evlatları olur.

Rüyada Pembe Gömlek Atmak

Çöpe pembe gömlek atan kişi sürdürdüğü ilişkiden yana sıkıntı içindedir ve problemlerini bir arkadaşıyla paylaşır. Karşılıklı konuşarak geçici bir ayrılığa karar vermenin, huzursuzluğun, kıskançlık yüzünden çıkan tartışmaların da alametidir. Rüya sahibinin elinden geleni yapmasına rağmen eşine veya birlikte olduğu kişiye kendisini beğendiremediğine ve gururunun kırıldığına da yorumlanır.

Rüyada Pembe Gömlek Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkese iyilik yapmak isterken aldığı sorumluluklar yüzünden hayatı sekteye uğrayan kişilerin yaşadıkları bunalımın, sıkışmışlığın ifadesidir. Kişinin kendisini rahata çıkarmak için ve nefes alabilmek için yalnız kalmaya duyduğu ihtiyacı da simgeler. Pembe gömlek aynı zamanda çocuk ruhlu oluşun, duyguları öne çıkarmanın ve sürekli insanlara hislerinden bahsetmenin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!