RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Görmek

Rüyada pembe görmek her şeye iyi tarafından bakan, her şerde mutlaka bir hayır olduğuna inan ve çevresindekileri de bu yönde telkin eden, insanlara neşe saçan, mutlu kişi olarak tanımlanır. Bu kişi en kötü anda bile karamsarlığa düşmez. Umutlarını her zaman taze tutar.

Fakat bu kişinin en kötü tarafı hayalperest olması ve hayallerinin bazen gerçekleşmesi imkânsız şeyler olmasıdır. Bu kişi çoğu kez kendini beyhude hayallere kaptırır ve olmayacak düşlerin peşinden koşar. Pembe aynı zamanda aşkın ve mutluluğun rengi olarak kabul edilir. Rüya sahibi pembe panjurlu bir aile ve hayırlı evlatlar sahibi olma hayalleri içerisindedir.

Rüyada Pembe Ayakkabı Giymek

Rüyada pembe ayakkabı giyindiğini gören kişi tabir yerindeyse dünya yansa, yıkılsa yine de keyfine bakan ya da sorunları görmezden gelen kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Pembe Elbise Görmek

İyi huy ve yumuşak mizaçlı kimseyle yorumlanır. Rüya sahibi son derece sabırlı, hoş görülü ve empati yeteneğine sahip kimsedir. Düşmanlarına bile barışçıl yaklaşır hatta o kadar ki deyim yerindeyse kendisine kurşun sıkan kişiye bile gül uzatan kişi olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Pembe Gül Görmek

Saf, temiz, gerçek duygulara delalet ederken aynı zamanda sonu hayır olacak, uzun sürecek ve mutlulukla geçecek bir izdivaca işaret eder.

Rüyada Pembe Çanta Görmek

Pembe çanta temiz yoldur aynı zamanda kişinin hayalini kurduğu bir yere gitme isteğidir.

Rüyada Pembe Elbise Giyen Birini Görmek

Sinirleri alınmış, iyimser, herkese selam veren, herkese gülümseyen bir kişiyle karşılaşmaya ya da böyle bir kimseyle dost olmaya delalet eder. Bu kişi iyimser tavrı ile herkesi kendine imrendiren ve herkes tarafından çok sevilen biri şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!