RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Gül Görmek

Rüyada pembe gül görmek, uzun bir zaman önce gönül defterini kapatmış olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan çok hoş ve güzel bir kısmetten etkileneceğine, bu kişi ile irtibata geçerek çok güzel ve mutlu bir birliktelik yaşayacaklarına, sonra iki tarafın da ortak karar vermesiyle birlikte dillere destan bir düğün ile dünyaevine gireceklerine tabir edilir. Aynı zamanda, çok büyük bir duygu seline kapılmaya ve böylece çok hoş ve güzel günler yaşamaya işaret eder.

Rüyada Pembe Gül Koklamak

Rüyayı gören kişinin, yaşayacağı gönül ilişkisi sayesinde çok güzel ve çok huzur bir hayata sahip olacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına alamet eder.

Rüyada Pembe Gül Toplamak

Rüya sahibinin, yaşadığı aşk sayesinde çok büyük bir hayat enerjisine kavuşacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, endişelerinden ve sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına ve her güne sanki yeniden doğuyormuşçasına başlayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hayata bakış açısının değişeceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Gül Koparmak

Rüyasında pembe gül koparan kişinin, âşık olduğu kişi tarafından çok sevileceğine ve birlikte çok güzel ve uzun bir ömür süreceklerine tabir edilir. Huzurlu ve mutlu bir yuva içinde çok rahat bir hayat süreceklerine yorumlanır.

Rüyada Pembe Gül Almak

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte çiftlerin birleşmesine ve barışmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, küçük bir tartışmadan ötürü uzak kaldığı sevgilisi ile tekrar biraraya geleceğine ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pembe Gül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kezbann (20 Kasım 2014 saat: 13:09)

    Merhaba ben yeni ewli biriyim Ruyamda tanimadigim bi erkekten cok kactim kalabalik bi ortamda beni cok aradi kovaladi ben kosarak kactim hep en son sonunda beni yakalayip yere dusurup bagladi surt ustu yatiyorum we karsimda tanimadigim bi erkek bana sarki soyluyordu ben o esnada beni bagladiklari o ip sayesinde hic wucudumu bozmadan direk ucuyodum ipin yukardaki ucu gorunmuyordu karsimda pembe bir bina war we tepemden pembe gul yapraklari yagiyord u. Sonra heryer pembeye dondu sasiriyorum falan bilemedim iste yorumlarmisiniz tesekkur ediyorum

  2. gülbahar (29 Ekim 2014 saat: 00:56)

    slm ben rüyamda bir kırmızı gül tarlasındayım ve yağmur yağıyo ama yumuşak ve yavaş bişekilde güllere zarar vermiyo.Ben tarlanın ortasına doğru yürüyorum karşıma üzeri muşambayla örtülü kocaman pembe bir gül ve pırıl pırıl parlıyo sanki üzerine pırlanta saçılmış gibiydi.Ben muşambadan içeri girip o güle sarılıyorum.Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

  3. aytaç (09 Mart 2014 saat: 13:15)

    Selam ben aytaç 15 yaşım var bi erkği seviyorum onunda 17 şaı var ama o beni sevmio ben çalışıyomru..bi gün rüymda gördüm kü çalştığım yerin aşağısında büfe var saat 4 gibi bifeden dönüyorum ve sevdiğim erek arkadan gelip elimi tutuyorm ve elimi tutğnu bana gösteriyor benimde kolmda bileklik var die ne ben rahat oluyorum nede o rahat elimi tuta biliyo o yzdn elimi çekiyorum oda şaşıryo ve şaşkın gözlerle bana bakıyo bende bilekliği düzeltip tekrardan onun elini tutuyorum sora iş yerne doğru yürüyoruz sora annemin arkdşı göryo bizi bende heemen elimi çekiyorum….İŞde rüyam bu lütfe yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,