RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Kalem Görmek

Rüyada pembe kalem görmek, gerçekleşmemiş bir vaadi hatırlatır ve kişinin yakın zamanda unuttuğu bu vaat ile alakalı haber alacağını, geçmişte bıraktığı, üstünü örttüğü ve umudunu kestiği bir işten hayırlı sonuç göreceğini ifade eder. Sevindirici bir gelişmeyi ifade eden rüya, aşk ve sevgi dolu günlerin haberini de verir. Bekar kişi elinde pembe kalem tuttuğunu görürse sevdiği kimseye kalbini açacak, aşkını ilan edecek veya evlilik teklifinde bulunacak anlamına gelir. Evli bir kadın pembe kalem görürse kocasına karşı aşırı kıskançlık duyacağını, sevgisinin, bağlılığının artacağını tabir eder. Evli erkeğin pembe kalem görmesi geleceği parlak, çalışkan, istikbali güzel bir kız evlada alamettir.  Pembe kalem kişinin hayallere daldığını ve zaman zaman işlerini aksattığını, sorumluluklarına gereken önemi vermediğini de bildirir.

Rüyada Pembe Kalemlik Görmek

Çok kalabalık bir ortama girerek yeni insanlarla tanışacak olmaya, özellikle bekar erkeklerin birden fazla genç bayanla ahbaplık edeceklerine ve yeni bir ilişkiye başlayacaklarına yorumlanır. Aşk hayatındaki hareketliliği, duygusal anların çoğalacağını ifade eden rüya, ev içinde her bireyin birbiri ile uyum içinde olacağını ve eşlerin birbirlerine sevgilerinin çoğalacağını tabir eder. Pembe kalemlik birden fazla kız evlat manasına da gelirken, ikiz kız evlat sahibi olmaya da yorumlanır.

Rüyada Pembe Kalem Almak

Sevgi ve şefkat görecek bir hayat sürdürmeye yorumlanan rüya, yaşlılıkta evlat sevgisi ve ilgisinden mahrum kalmayacak olmaya, duygusal yönden şansın yaver gitmesine yorumlanır. Kız evlada, evlilikte hayallerine ulaşmaya, ufak tefek sorunlar dışında kişiyi kedere sokacak herhangi bir gelişme olmayacağına delalettir.

Rüyada Pembe Kalem Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşka, romantizme, duygulara değer veren ve tüm hayatını tozpembe düşler içinde geçiren, gerçeklerden kopmayan ama karamsarlıktan uzak duran kimseleri ifade eder. Kişinin olumsuzluklara genellikle iyimser açıdan baktığını, sürekli empati yaparak yaşadığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!