RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Mont Görmek

Rüyada pembe mont görmek, duygularını bastıran ve kimseye belli etmeyen rüya sahibinin evlenmek hususunda çekingen davranacağı için yalnızlığının uzun süreceğine ve karşısına çıkan kısmetlerle diyalog kurmakta güçlük çektiği için yanlış anlaşılacağına alamet eder. Kötüye yorulmasa da, kişinin fırsatları değerlendirmekte geciktiğine ve geç kaldığına da alamet eder. İçine kapanık kimselerin iş ve aile hayatlarında aşırı duygusal davranarak, hisleriyle karar almalarından kaynaklanan sıkıntıları çözemedikleri için üzüntü duyduklarını, aşırı hassasiyet içinde olmalarından dolayı gereksiz alınganlıklar göstereceklerini de tabir eder. Aşırı kıskanç, sevdiğini fazlasıyla kısıtlayan ve sahiplenen bir eşe işaret eden rüya, evliliklerde bu nedenle çıkacak bazı tartışmaların kişiyi derinden sarsacağına ve eşiyle arasında kıskançlık yüzünden soğukluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Mont Almak

Rüya sahibinin kendini rahatlamak amacıyla işlere ara vererek sevdiklerini tatile götüreceğini ve hayatıyla ilgili yeni kararlar alacağını, maddi zorlukların geçeceğini, mevcut borçları ödeyerek geleceğe daha rahat bakabilmeyi ifade eder. Düşmanlarla mutabakata varmak, suların durulmasıyla rahat bir nefes almak, hayati tehlikesi olan durumları atlatmak anlamına gelir. İsabetli kararlar vermenin alameti olan rüya, iş konusunda sağlam zeminde hareket etmek ve risklerden uzak kalmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Pembe Mont Giymek

Başkasının pembe montunu giymek, başarılı, zengin birine öykünmek ve içten içe kıskanmak demektir. Eskimiş pembe mont giyen kişiler daha önce duygusal ilişki yaşadıkları kimseyle yeniden birlikte olurlar ve evlenirler. Evli kimseler için geçmişte kalan sorunların bugünlerde yeniden gündeme geleceğine tabir edilir. Yeni pembe mont ise aşık olmaya, ilişkilerde mutluluğa işarettir.

Rüyada Pembe Mont Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk hayatında içine kapanık bir profil çizen kişilerin bir ilişki yaşamak için hazır olduklarını fakat kendilerini istedikleri gibi açık şekilde ifade etmekte zorlandıkları için isteklerine kavuşmakta geciktiklerini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!