RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Renk Görmek

Rüyada pembe renk görmek, polyana benzetmesi yapılan kişi ile tabir edilir ki bu muhtemelen rüya sahibinin kendisidir. Dünya yansa, tüm varını yoğunu kaybetse, en kötü hastalıklar yakalansa ve her türlü belaya düşse de yine de bunda iyi bir yan bularak onunla avunan kişi ile tabir edilir. Rüyada pembe renk görmek, rüya sahibinin içten ve samimi duygular taşıyan herkese karşı iyilik yapmayı isteyen kişi olduğu anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin çok hayalperest olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pembe Renk Elbise Görmek

Rüya sahibinin ince ruhlu, kibar, sakin, kırılgan ve düşünceli olduğuna işaret eder. Rüyasında pembe renk elbise gören kişinin tek kötü huyu ise olaylara ve kişilere bir türlü gerçekçi yaklaşamayışı ve herkesi kendi gibi temiz kalpli sanmasıdır. Bu özelliği nedeni ile hep kırılacak ve üzülecek taraf da kendisi olacak demektir.

Rüyada Pembe Başörtüsü Görmek

Rüya sahibi ne kadar büyük acı çekmiş olursa olsun, inandığı, umut ettiği ve hep hayalini kurduğu o güzel günlerin mutlaka kendisine nasip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu mutluluğa ölmeden önce mutlaka nail olacaktır.

Rüyada Pembe Renk Çiçek Görmek

Rüya sahibinin kalbine ve ruhuna iyi gelecek, hayatını güzelleştirecek, onu şenlendirecek bir ilişki yaşamasına ya da böyle bir ilişki yaşayacağı bir kişiden teklif almasına delalet eder.

Rüyada Pembe Kravat Görmek

Rüya sahibinin kendisini üzen, sıkan ve zor durumda bırakan kimselerden ve olaylardan kendisini soyutlamasına ve yakasını kurtarmasına tabir edilir. Kişi ferahlık ve esenlik bulacak demektir.

Rüyada Pembe Gömlek Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı acıları ve kayıpları göğüsleyecek güce, sabra ve metanete sahip olması anlamına gelir. Bu rüyanın sahibi için metin olduğu değerlendirilmesi yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pembe Renk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (26 Temmuz 2015 saat: 12:27)

    Kız arkadaşımın üzerinde yeşil eşofman pembe tişört vardı ve sakız çiğniyodu sonra sevdiğim adam ve yanında bi kaç kişi gördüm sevdiğim adam kız arkadaşımın eşofmanin renginin güzel olduğunu söyledi ve sonra sakız istedi ben çantamdaki son sakızı ona verdim sonra sevdiğim adam ve ben sahilde gece vakti yürümeye başladık ve içim huzur doluydu çok mutluydum konuştuk yürüdük kolunu omuzuma attı eve dönerken beni dudağımdan öptü

  2. Hanifi başak (28 Nisan 2015 saat: 11:20)

    Rüyamda pempe kapılı bir odanın önüne geliyorum ve kapının önünde bir kara kedi var ben kapıyı açıp içeri giriyorum odanın içide heryer pempe tam ben kapıdan içeri girince o kara kedi de benle birlikte giriyor ve ayağa dolanıp tökezliyorum…..onda uyandım hepsi bu pempe ve renk ve kara kedi anlam veremedim?

  3. mahmut (02 Aralık 2014 saat: 22:57)

    Ayrılmış oldugum eşimi uzerinde pembe esorfmana benzeyen alt ust bi tk.kiyafetle gordum. Tam olarak ne anlama geliyor.tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,