RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Ruj Görmek

Rüyada pembe ruj görmek, olmayacak işlerin peşine düşmek ve sürekli olarak bir hayal dünyasında yaşamak, gerçeklerle yüzleşmek yerine, kendi kafasına göre hareket etmek anlamına gelir. Pembe ruj, kişinin muratlarını da simgeler ve özellikle bekar kızlar için karşılıksız bir aşka düşüleceğinin işaretini verir. Bekar erkekler için aklı bir karış havada, henüz olgunlaşmamış ve kişiliği oturmamış bir bayanla karşılaşılacağına alamet eder. Pembe ruj evli kişiler için sorumlulukların yeteri kadar ciddiye alınmadığına, kişinin eşine hayat ortaklığı konusunda destek olmadığına işarettir.

Rüyada Pembe Ruj Sürmek

Evli bir bayanın pembe ruj sürmesi eşiyle arasında çıkacak kıskançlık kavgasına ve tartışmalara delalettir. Pembe ruj süren kişi bir erkekse ciddi bir sıkıntıyla karşılaşır ve büyük bir günah işler. Pembe ruj sürdüğünü gören erkeklerin herkesten sakladığı bir sırrı olur. Bekar bir genç kızın pembe ruj sürmesi ise, sevdiği kişiye aşırı naz yapmasından kaynaklı bir gerginliğe ve erkeğin ilişkiyi bitirmek isteğine delalet eder. Pembe ruj sürmek erkekler için hayırsız yorumlandığı gibi iş konusunda da duyulan kötü dedikodulara işaret eder.

Rüyada Pembe Ruj Almak

Rüyada pembe ruj satın alan kişiler fikir değişikliği yaşarlar. Özellikle iş konusunda bir karara varmakta zorlanırlar ve hep ikircikli durumlara düşerler. Pembe ruj alan evli bayan eşi dışında başka kimselerin de ilgisini çekecek bazı yanlış davranışlar içine girebilir. Bekar bayanlar için de erkeklerin gözlerini boyamak isteğinin ve dürüst olmamanın işaretidir. Pembe ruj alan kişiler karşılarındakine olduğu gibi görünmekten kaçınan kişilerdir.

Rüyada Pembe Ruj Görmenin Psikolojik Yorumu

Erkekler için eşcinsel eğilimler içinde olunduğuna yorumlanan rüya, kadınlar için de cinsel açıdan bastırılan bir takım şehvetli duygulara işarettir. Pembe ruj kişinin libidosunun yüksek olmasına ve cinselliğe düşkün bir hayat sürdürdüğüne, farklı eğilimleri nedeniyle toplumdan dışlandığı için üzüldüğüne de delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: