RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Yanak Görmek

Rüyada pembe yanak görmek, yapılan bir işle herkesin kendisinden bahsetmesini sağlayan ve insanların gözünde yücelen rüya sahibinin utangaç tavırlar sergileyeceğini, mutlu ve güçlü hissedeceğini bildirir. Yoksul kişilerin zenginleyeceklerini ancak asla kişiliklerinden ödün vermeyip, değişmeyeceklerini, kendilerine inanan, seven insanları hayal kırıklığına uğratmayacaklarını tabir eder. Bekar erkekler için kalbi temiz, saf düşünceleri olan, kimse hakkında kötü düşünmeyen ve kimseyi incitmeyen, inancı yüksek bir bayanla tanışacaklarını, ailelerin de onayını alarak, çok kısa bir zaman içinde nişan ve düğün yapacaklarını delalet eder. Zor günlerden kurtulmaya ve yarım kalan işleri tamamlamaya, kişinin nihayet hayatını düzene sokacağına ve başındaki kara bulutların dağılması ile rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Pembe yanak, kız evlat sahibi olmak demek olduğu gibi, kızı olanların görücü gelmesiyle duygusal anlar yaşayacaklarını da bildirir.

Rüyada Pembe Yanaklı Erkek Görmek

Şefkatli biriyle tanışılacağını bildiren rüya, bekar bayanlar için bugüne kadar bekledikleri gibi bir kısmete sahip olacaklarını, karşılarına kendilerine her zaman anlayışlı davranacak, hoş görülü, insanlara iyilik yapmayı seven, sevgi dolu birinin çıkacağını ve aşık olacaklarını ifade eder. Aynı zamanda ailesini geçindirmek için her türlü fırsatı değerlendiren ve herkesi en iyi koşullarda yaşatmak, rahat ettirmek için uğraşan bir aile büyüğünün de işaretidir.

Rüyada Yanak Görmek

Hayırlı işler yapmaya, geçim sorunları çekmemeye, her problemde olumlu çözümler sunmaya yorumlanan rüya, kişinin doğruluktan ayrılmadığını ve nasibinin de bol olacağını tabir eder. Bir yanağının diğerinden farklı olduğunu görmek ise kişiye riyakar davranan birini görmek, hastalanmak ve rüya sahibinin rütbesinin yükselmesine mani olan biri yüzünden sıkıntı yaşamak demektir.

Rüyada Pembe Yanak Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsanların kötülüklerine aynı şekilde cevap vermeyen ve herkesin gönlünü hoş tutmak isterken kendisini yıpratan insanların sembolü olan rüya, duyulan her söze inanıldığını ve zaman zaman iyi niyet nedeniyle sorunlar yaşandığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!