RuyaTabirleri.com

Rüyada Pembe Yastık Görmek

Rüyada pembe yastık görmek, hayırlı evliliklere ve güzel geçime işarettir. Kişinin aklından ve kalbinden geçirdiği, olması için dua ettiği ne varsa zamanla hepsine kavuşacağını ve hayata dair sıkıntılarının yok olacağını, hastalığı varsa iyileşeceğini ve sonrasında da kötü bir sağlık sorunu yaşamayacağını işaret eder. Bekar kimseler için aşık oldukları, çok sevdikleri biriyle yuva kuracaklarını ve bu kişinin ailesi tarafından da çok sevileceklerini haber verir. Eşin kendisinden hürmet görmek, altın ziynet eşyası veya araba gibi ederi yüksek hediyeler almak manasına da gelir. Hem erkekler, hem bayanlar için aşk dolu bir yuvanın, saadet dolu bir hayatın delaleti olan rüya, temiz kalpli, iyilik yapmayı seven, kimseyi kırmamak için itina gösteren maneviyatı güçlü kimselerle ahbaplık edileceğini de bildirir.

Rüyada Pembe Yastıkta Uyumak

Evlenmek, yuva sahibi olmak, aşk ve romantizm dolu zamanlar geçirmek demektir. Bekar biri pembe yastıkta yalnız uyuduğunu görürse sevdiğinden bir süre uzak kalacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine yorumlanır. Tanımadığı biriyle pembe yastıkta yattığını gören kişi bekarsa yeni biriyle tanışır ve aşık olur, evliyse eşiyle arasında yeniden romantik günler yaşanır. Aile saadetinin artacağını bildiren rüya aynı zamanda kişinin duygularını itiraf edeceğini, platonik aşkı varsa bu kimseye açılacağına tabir edilir.

Rüyada Pembe Yastık Almak

Aile kurmak, evlenmek için hazırlıklar yapmak adına maddi birikimler yapılacağını ve kişinin ailesine evlenme niyetini açacağına yorumlanır. Sevinçle karşılanacak bir haber anlamına gelen rüya kızını veya oğlunu evlendirmek, görücüye gitmek manasına da gelir.

Rüyada Pembe Yastık Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan hayatın kişiyi her açıdan, özellikle duygusal bakımdan memnun ettiğini ve kendisini huzurlu hissettiğini bildirir. Anlayışlı, sevgi dolu bir ortamda geçirilmiş çocukluğun ifadesi olduğu gibi, yakın zamanda başlayan bir beraberliğin kişiyi heyecanlandırdığını ve özel hayata dair her şeyin yolunda gittiğini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!