RuyaTabirleri.com

Rüyada Penguen Görmek

Rüyada penguen görmek, akıllı, çok çalışkan, elinden her iş gelen ve duygusal bir kişiliğe sahip bir kadın ile karşılıksız bir aşk yaşanacağına, bu durumun çok uzun bir zaman süreceğine ancak daha sonra büyük ve çok güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu olan bu ikilinin hayatlarını birleştirme kararı vereceklerine ancak yaşanacak sorunlardan ötürü bu kararın gerçekleştirilemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Penguen Sevmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığı bir anda çok sevdiği ve değer verdiği sevgilisinden çok büyük bir destek göreceğine ve bu destek sayesinde işlerini yoluna sokarak çok büyük bir rahatlama yaşayacağına ve bu durumdan aldığı güçle yeni atılımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada Penguen Isırması

Rüya sahibinin, uzaktan uzağa karşılıksız bir sevgi ile bağlı olduğu ve uğrunda herşeyi yapabileceği bir kadından zarar göreceğine, bu kadın yüzünden çok zor bir duruma düşeceğine ve sonradan çok pişman olacağı şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyada Penguen Öldürmek

İş hayatında çok büyük çalışmalara girileceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına delalet eder.

Rüyada Penguen Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayırlı bir kısmet ile evlendikten sonra çok hayırlı bir adım atarak bir çocuk sahibi olacağına ve bu çocuğun çok hayırlı bir evlat olacağına rivayet eder.

Rüyada Penguen Beslemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı olduğu ve neredeyse iflasın eşiğine geldiği bir durumda iken eline yüklü bir miktarda para geçeceğine ve bu parayı riske atmaması gerektiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Penguen Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esengül (31 Aralık 2013 saat: 20:16)

  farklı günlerde 4 kere aynı rüyayı gördüm.
  Gökyüzüne uzanan büyük dalgalar çok sakin bir şekilde evin üstüne doğru geliyor.
  Ben camı kapatıyorum dalgalar sakin bir şekilde eve vuruyor ama evde herhangi bir zarar olmuyor. başka bir gün yine aynı rüya ama bu sefer oğlumu o dalgaların arasında bir tahtanın üstüne sörf yaparken görüyorum. Yine başka bir gün aynı dalgaları aynı büyüklükte aynı sakinlikte dalgalar eve çok sakin bir şekilde vuruyor. Sonra denizin olduğu yerde kocaman dağlar oluşuyor. Ve o dağların belirli kesimlerinde ateşler var. ve yine başka bir gün aynı büyüklükte aynı sakinlikte dalgalar eve vuruyor bir kaç kez vurduktan sonra evin balkonuna kocaman bir parlak taş bırakıyor. Evin sadece balkon kısmında zarar oluşuyor.

  Farklı bir rüya:
  rüyamda bomboş bir arazideyim biraz yakında her tarafı kapalı bir kadın görüyorum kucağında nur beyazı gibi “kundak”da sarılı bir bebek görüyorum. Ve az yakında kocaman bir kapı görüyorum. Bi anda her tarafta ateş çıkıyor ve ben o bebebeği ateşin yakınında görüyorum. Ve elim kalbimde o bebeğe bakarak üç kere HZ. MUHAMMET diyorum. o bebeği kurtarmaya çalışıyorum ama bir adım bile ilerleyemiyorum. Sonra o büyük kapıya bakıyorum orda uzun sakallı bir adam görüyorum eliyle bana gel işareti yapıyor. Bende kapıya doğru ilerliyorum o adamın kolunun altından içeriye giriyorum içeri girdikten sonra yine etrafa bakınıyorum bebek nerde diye ama göremiyordum o bebeği. “NOT” bebeğin yüzünü göremiyordum sadece o nur beyazı gibi kundağını görüyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,