RuyaTabirleri.com

Rüyada Pense Görmek

Rüyada pense görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar ile ilgili olarak büyük sorunlar yaşanacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, ancak herhangi bir sonuca varılamayacağına ve daha sonra rüya sahibinin işe el atması sayesinde çok hızlı ve başarılı bir şekilde sorunların ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada Pense Almak

İş hayatında gerçekleştirilmek istenen çalışma için uzun bir hazırlık dönemi geçirileceğine, bu dönem içinde işlerinin daha kolay hale geleceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine alamet eder.

Rüyada Kerpeten Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi kendisiyle yüzleşeceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, sorumlu tutacağına hatta cezalandıracağına yorulur.

Rüyada Tornavida Görmek

Rüyayı gören kişinin çarelere ve çözümlere kavuşmak için çabaladığına, işlerini ve hayatını düzene sokmak için uğraştığına, yeni gelir kapılarına ulaşmaya çalıştığına, geçimini daha kolay, yaşamını da daha eğlenceli hale getirmek için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Karga Burun Görmek

Rüyada karga burun görmek ve onunla çalışmak rüyayı gören kişinin emeklerine göz diken, malından ve parasından nasiplenmeye ve onun sırtından geçinmeye çalışan bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Bu kişi, rüya sahibinin aklına girerek, asılsız vaatlerde bulunacak ve onu oyuna getirerek amacına ulaşmaya çalışacak demektir.

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyayı gören kişinin önemsiz ve küçük bir sorunla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin üstesinden gelemeyecek kadar önemli olmayan fakat onu oyalayacak bir aksiliğin ortaya çıkacağına ve onun da bunu bir şekilde çözmeyi bileceğine tabir edilir ve gülüp geçilecek bir problem olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,