RuyaTabirleri.com

Rüyada Perde Yıkamak

Rüyada perde yıkamak, her şeyin açıklığa kavuşmasını istemek ve şeffaf olmaya çalışmak anlamına gelir ki, özellikle kişiyi rahatsız eden aile meselelerinin bit toplantı yapılarak çözüme kavuşturulacağını ifade eder. Perde yıkamak aile içindeki işleri yoluna koymak, aile üyelerinin arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek demektir. Kişinin manevi değerlerine ve birinci derecedeki yakınlarına daha çok ihtimam göstereceğini, herkesin derdini dinleyerek çözüm bulmaya çalışacağını bildirir. Evinin perdelerini yıkayan kişiler sorunlarını konuşarak çözerler ve huzursuzluğa neden olan her türlü unsuru yaşamlarından uzaklaştırırlar. Mal varlığı ile övünmeyen, gösterişe kaçmayan rüya sahibinin mütevaziliği ile herkesin gönlünde taht kuracağını, beraber çalıştığı kimselere karşı daima açık, anlayışlı bir tavır içinde olacağını ifade eder.

Rüyada Perde Dikmek

Ailevi meseleleri kendi içinde çözmeye çalışmak demektir ki özellikle yakın zamanda yaşanmış bazı olayların istenmeyen şekilde dışarı sızmış olmasından ötürü rahatsızlık duyan kişilerin alacakları yeni önlemlere alamettir. Örnek alınan biri olmak, sahip olunan mal, para ve her türlü zenginlik anlamındadır. Aile büyüklerinin dualarını alan rüya sahibinin işlerinde titiz ve disiplinli bir çalışma yürüttüğünü, özel hayatla iş hayatını birbirinden ayırdığı için başarıya daha kolay ulaşacağını ifade eder.

Rüyada Perde Takmak

Gizlemek istenen duyguları veya olayları ifade ederken, rüya sahibinin sır tutan bir kimse olduğuna da vurgu yapar. Kendi özel hayatıyla birlikte, başkalarının kendisi ile paylaştığı özel bilgilerin güvende kalmasını sağlamak anlamına gelir. Evine perde takan kişiler mahremiyetlerine düşkün, ailelerini koruyan kişilerdir. İş yerine perde takmak ise düşmanları sürekli gözetim ve kontrol altında tutmak, riske girmeyecek şekilde hareket etmek demektir.

Rüyada Perde Yıkamanın Psikolojik Yorumu

Geçmişten kalan sırların, açıklanmamış, kimseye bahsedilmemiş olayların etkisinden kurtularak yepyeni, temiz bir sayfa açma isteği içinde olunduğunu ifade eden rüya, kişinin şeffaf ve korkusuz bir hayat sürme isteğinin de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!