RuyaTabirleri.com

Rüyada Peri Görmek

Rüyada peri görmek, hayırlar ve nurlar içinde olmaya, rüya sahibinin yoluna hayırlı kısmetler çıkacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine işaret eder. Kişinin dertlerin ve üzüntülerin etkisinden kurtulacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına ve artık yaşam umuduyla dolacağına ve hayata çok daha olumlu bakacağına delalet eder.

Rüyada Peri Kızı Görmek

Rüyada peri kızı görmek, iç açacak, huzur ve mutluluk verecek, tüm dertleri yok edecek haberler almaya, iyi kalpli kişilerle tanışmaya ve onlardan yana hayır bulmaya, sıkıntılardan ve korkulardan arınmaya işaret eder.

Rüyada Peri Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisinin peri olduğunu gören kişini etrafında kendisini seven, koruyan, gözeten ve arkasından daima iyi konuşup, iyi dileklerini ve hayır dualarını esirgemeyen hayırlı kimseler olduğuna tabir edilir. Bu kimseler, rüya sahibinin en kötü zamanlarında derdine ve acısına ortak olan kimselerdir.

Rüyada Ruh Görmek

Rüyada ruh görmek, ani haber, hesapta olmayan bir gelişme, hazırlıksız yakalanılacak bir olay olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hiç aklından geçmeyecek bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ruh Çağırmak

Rüyasında ruh çağırdığını gören kişi, çevresindekilerin tepkisine neden olacak ve insanları rahatsız edecek bazı işlere kalkışacak ya da işgüzarlık edecek ve ileri geri sözler ederek, birilerini fena halde kızdıracak demektir.

Rüyada Ruhla Konuşmak

Rüyada ruhla konuşmak, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisinden haz etmeyen, ilerlemesini ve başarılı olmasını istemeyen, mutsuz olması için elinden gelen her şeyi yapacak bazı kötü niyetli kişilerin olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ruhun Bedenden Çıkması

Rüyasında ruhun bedenden çıktığını gören kişi, işini layığıyla yerine getiren kimse olarak tasvir edilir. Aynı zamanda barış ve sevgi ortamının yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peri Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sude (06 Aralık 2015 saat: 10:25)

  Rüyamda uçurumdaydım bir kadın gelip
  elma uzatıyor benim ayğım kayıyor bende zaten atlamak zoruda kalıyorum.Atlı yorum.Düşerken bir peri görü yorum ve geliyor benim durşuma göre giriyor beni uçuruyor.Ondan sonra bana süslü, pullu bir kanat verip bulutların arasında kayboluyor ve ben uçuyorum.

 2. Çağla (01 Kasım 2015 saat: 21:38)

  Rüyamda aksam eşim ve aileden bi kaç kişiyle ewden çıkıp arabaya biniyoruz .bn arabadan eve baktığım zaman evin içinde pencerenin önünde durup bizi izleyen bi kadın cin mi peri mi anlayamadım çinki hem çok güzel görünüyordu hemde çok çirkin eve gelip cinin durduğu yere baktığımda yoktu bn o cinin araştırmasını yapıyorum felan aslında o cin kocam in sevgilisi çıkıyordu

 3. nagihan (11 Ekim 2015 saat: 13:43)

  Selamlar.rüyamda pencere önünde cam açık oturuyorum ve birden karanlığın içinde ışıklı peri kizi çıkıyor.bende hemen fatiha suresi okuyup dilek diliyorum . yine fatiha suresi okuyorum peri kizi yine geliyor ve ben yine dilek diliyorum .ve seviniyorum.açıklar misiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim.

 4. Elif (28 Haziran 2015 saat: 12:22)

  Rüyamda iki tane yaşlı sakallı adam bana oturup geleceğimle ilgili bişeyler anlattı kalabalık ortamda sokakta sonra bir başka biri de ordan bize bakanlarda peri kaçmış onun içine inanma dedi sonra bir sürü insanın içine peri kaçtı falan muhabbeti döndü annem tanıdığımz hocaları çağırmaya çalıştı sonra birini çağırıp çocukları büyükleri başka yerden gelenleridr bodrum gibi bir yerde hoca okudu sonra abim geldi yanlarına indik hocalrın herkes gittikten sonra ben abimn kahve falına bakıp bişyler söyledim berrak bir deniz ve boğaz köprüsü resim gibi gördüm resmen oturan hocalardan biri sen cennetliksin hepsiyle tek tek uğraşıp topladın burda dedi

 5. Meral (04 Haziran 2015 saat: 01:15)

  Rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşımın evindeyiz. Biraz stresli ve gergin. Valiz topluyo. Evin içinde 10-15 tane kapalı valiz var. Dolaşıcak yer bulamıyoruz. Arada valizleri tekmeliyo o kadar dolu odanın içi. Sonra ben başka bi yerdeyim. Denize bakan bi balkonda oturuyoruz. Yanımda iş yerimden bi erkek arkadaşım var. Sonra denizin üstünde dikekleri kabul eden minik çok güzel bi su perisi görüyorum. Dilek tutuyorum. Sevgilimle rüyadada ayrıymışız. Onun beni aramasını diliyorum. Su perisi denizdr su ile beraber yükselip elimi tutuyor. Ve dileğin kabul oldu diyo. O sırada telefonuma sevgilimden msj geliyo. Görüyorum ama bulamıyorum msjı. Hatırladığım bunlar. Genel anlamda çok güzel hissettiren bi rüyaydı. Yorum için şimdiden teşekkkürler

 6. Fatma (30 Mayıs 2015 saat: 20:37)

  Rüyamda Sela sesiyle uyanıyorum. Sonra çocuk odasına gidiyorum. Yatak örtüsü altında 1 kız çocuğu vardı. Kız çocuğu o kadar güzeldi. Ama korku hissediyordum bana korkma dedi ben sen kimsin dedim senin ikiz çocuğun olacak dedi. Ben şaşırdım benim çocuğum yok.ama düşünüyorum .sonra ben mutfağa gittim süt istedi ben börek yapacaktım. Yapmaya koyuldum sonra annemin evinde onlarla beraber idim.sonra uyandım Sela sesiyle kalktim börek yapmaya mutfağa gittim. Öğlen yattım uyudum biraz rüyamda bu sefer ailemle deniz kenarında suyun içinde idik ama su çekildi bitti küçük kardeşim hoşlanmadi bu durumdan ben abim olmasa onu da bulamazsın dedim. Sonra eşim fotoğraf çekmiş benim hem denizde hem karadayim uyandiktan sonra korktum biraz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,