RuyaTabirleri.com

Rüyada Peruk Görmek

Rüyada peruk görmek, rüya sahibinin özel ve seçkin bir kimse olduğu anlamına gelir. Kendini yetişirmiş, halden anlayan, aydın olan ve ileri görüşlere sahip, kimse hakkında konuşmayan, asil ve kültürlü bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Çağdaş düşünen, çağdaş bir yaş tarzı olan, çevresindekiler tarafından giyinişiyle, konuşmasıyla, oturup kalkmasıyla örnek alınan ve hayranlık yaratmayı başaran bir kişiye işaret eder.

Rüyada Peruk Taktığını Görmek

Rüyasında peruk taktığını gören kişi, yaptığı hatalardan ders çıkarmayı bilen, kusurlarını görebilen ve mümkün olduğu kadar onları azaltmaya çalışan bir kimse olarak tasvir edilir. Esenlik, huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çabaları ile sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Peruk Takan Birini Görmek

Rüyada peruk takan birini görmek, güzel gelişmelere, hayırlı ve uğurlu gelecek haberler almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin beklentilerinin gerçek olacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada Peruk Çıkarmak

Rüyada peruk çıkarmak, rüya sahibinin hiç gereği yokken, olmadık nedenlerle bazı sorunlar çıkarmasına ve kendi keyfini kendisinin kaçırmasına delalet eder. Kişi, sessiz, sakin ve yolunda giden hayatını bir anda kâbusa çevirip, huzurunu ve rahatını bozacak demektir.

Rüyada Peruk Almak

Rüyada peruk almak, rüya sahibini hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, başarılı olacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına delalet eder. Bütün işler kolaylıkla hallolacak demektir.

Rüyada Kel Olmak

Rüyada kel olduğunu gören kişi, zahmete ve zorluğa düşecek, geçim sıkıntısı yaşayacaktır diye ifade edilir. Rüya sahibinin işlerinin ve hayatının bozulacağına, bu durumun kendisi üzerinde sadece parasal açıdan değil ruhsal açıdan da olumsuz etki yapacağına delalet eder. Şanssızlık ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peruk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. reyhan (24 Mart 2014 saat: 01:44)

    ben 12.sınıf öğrencisiyim,üniversite sınavına hazırlanıyorum.dersaneye gidiyorum.dersanediki kimya öğretmenimi rüyamda gördüm.siyah saçlı bir bayandır.rüyamda şöyle gördüm:dersaneye gitmişim.öğretmenim o gün saçları örülü gelmiş.ne kadar güzel olmuş saçlarınız kim ördü diye sordum. bir erkek öğrencisinin(benim de arkadaşım)ördüğünü ama biraz dağıldığını söyledi.evet biraz bozulmuştu saçı.ben öreyim hocam dedim,saçını tuttum,meğerse perukmuş,peruk elimde kaldı.altından sarı renkli saçları çıktı.hocam saçlarınız sarıymış ve çok güzelmiş.niye siyah peruk takıyorsunuz dedim.doğal rengini sevmiyorum böyle daha çok seviyorum diyor.öğretmenimiz öğrencileri tarafından sevilen,güleryüzlü,sempatik,yardımsever ve çok iyi bir insandir.yorumunuzu bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,