RuyaTabirleri.com

Rüyada Pestil Görmek

Rüyada pestil görmek, tatlı ve tazeyse eğer makbul olan, helal ve hayırlı gelir ya da mülkiyet anlamına gelir. Rüya sahibinin hazıra ya da bir mirasa konmadan, kendi emeği ile deyim yerindeyse canını dişine katarak kazandığı ve hiç kimsenin yardımı olmaksızın kendi başına sahip olduğu dünyalık olarak değerlendirilir. Eğer pestil mayhoş ya da bayatsa o halde tam tersi anlama gelir ve kişinin helal olmayandan nasipleneceğine ve bunda bir sakınca görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek, kurtuluş olarak tabir edilir. Kişinin gerek sağlığından, gerek ailesinden, gerekse kazancından yana hayır göreceğine, şansının açılacağına ve kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Pekmez Yediğini Görmek

Rüyada pekmez yediğini görmek, çok büyük bir şans yakalamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin eline belki kırk yılda bir belki de hiçbir zaman geçmeyecek kadar önemli bir fırsatın geçeceğine bu sayede turnayı gözünden vurarak, tüm sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada Pekmez Satın Almak

Rüyasında pekmez satın aldığını gören kişi, sevdiği ve uzun zamandır görmediği bir kişinin kendisine sürpriz yaparak ziyaretine geleceğine işaret eder. Bu beklenmedik durum rüya sahibine çok iyi gelecek ve mutlu olmasını sağlayacak demektir.

Rüyada Pekmez İçtiğini Görmek

Bir kişi rüyasında pekmez içtiğini görürse, o kişinin gönlünü hoş edecek bir kimse ile tanışacağına ve duygularına karşılık bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağı ve onunla ağız tadında yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Pekmez Tahin Görmek

Rüyada pekmez tahin görmek, doğruyla yanlışın, çirkinle güzelin, mubah olanla yasak olanın, adaletle haksızlığın, dürüstle sahtekârın, inanla inanmayanın, doğrucuyla yalancının ve gerçekle sahtenin bir arada olmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!