RuyaTabirleri.com

Rüyada Petrol Görmek

Rüyada petrol görmek, değişiklik anlamına gelir. Bazı olaylar yaşamaya, bu nedenle hem ruh halinin, hem statünün hem de hayatın değişmesine tabir edilir. Bu rüya için pek de hayırlı olduğu söylenemez. Petrol sıkıntı ve zorluk demektir. Rüyayı gören kişinin bir takım tatsız durumlarla karşılaşacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol İstasyonu Görmek

Rüyada petrol istasyonu görmek iyidir, kazancın artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına yeni iş fırsatları çıkacağına ve gelir elde edeceği işlerin çoğalacağına bu sayede hane içinde bolluk, bereket ve mutluluk olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol Kuyusu Görmek

Rüyada petrol kuyusu görmek, sıkıntı ve zahmet çekmeye, zor durumlara düşmeye ve bu durumdan nasıl çıkacağını bilemez olmaya tabir edilir. Düzenin bozulacağı, sorunların ve aksiliklerin arka arkaya geleceği verüya sahibinin çok bunalacağı, başını alıp gitmek isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Petrol Çıkarmak

Rüyada petrol çıkarmak başarı elde etmeye ve zafer kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı, yetenekli ve kıvrak zekâlı oluşu, yaptığı işe inanışı ve denemekten hiç vazgeçmeyecek kadar inatçı oluşu sayesinde hayallerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Petrol Bulmak

Rüyasında petrol bulduğunu gören kişinin ileride çok zengin konuma geleceği ve istediği kadar gelire ve mala sahip olacağı anlamına gelir. Büyük şans ve kısmet olarak yorumlanırken, rüya sahibinin geleceğinin de çok parlak olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol Ürünleri Görmek

Rüyada her türlü petrol ürünü görmek, ani ve beklenmedik haberler almaya ya da anlaşılması ve çözülmesi çok zor olaylar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin daha önce hiç yaşamadığı şeyler yaşayacağına ya da hiç duymadığı şeyler duyacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!