RuyaTabirleri.com

Rüyada Petrol Görmek

Rüyada petrol görmek, değişiklik anlamına gelir. Bazı olaylar yaşamaya, bu nedenle hem ruh halinin, hem statünün hem de hayatın değişmesine tabir edilir. Bu rüya için pek de hayırlı olduğu söylenemez. Petrol sıkıntı ve zorluk demektir. Rüyayı gören kişinin bir takım tatsız durumlarla karşılaşacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol İstasyonu Görmek

Rüyada petrol istasyonu görmek iyidir, kazancın artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına yeni iş fırsatları çıkacağına ve gelir elde edeceği işlerin çoğalacağına bu sayede hane içinde bolluk, bereket ve mutluluk olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol Kuyusu Görmek

Rüyada petrol kuyusu görmek, sıkıntı ve zahmet çekmeye, zor durumlara düşmeye ve bu durumdan nasıl çıkacağını bilemez olmaya tabir edilir. Düzenin bozulacağı, sorunların ve aksiliklerin arka arkaya geleceği verüya sahibinin çok bunalacağı, başını alıp gitmek isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Petrol Çıkarmak

Rüyada petrol çıkarmak başarı elde etmeye ve zafer kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı, yetenekli ve kıvrak zekâlı oluşu, yaptığı işe inanışı ve denemekten hiç vazgeçmeyecek kadar inatçı oluşu sayesinde hayallerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Petrol Bulmak

Rüyasında petrol bulduğunu gören kişinin ileride çok zengin konuma geleceği ve istediği kadar gelire ve mala sahip olacağı anlamına gelir. Büyük şans ve kısmet olarak yorumlanırken, rüya sahibinin geleceğinin de çok parlak olacağına delalet eder.

Rüyada Petrol Ürünleri Görmek

Rüyada her türlü petrol ürünü görmek, ani ve beklenmedik haberler almaya ya da anlaşılması ve çözülmesi çok zor olaylar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin daha önce hiç yaşamadığı şeyler yaşayacağına ya da hiç duymadığı şeyler duyacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Petrol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. didem (03 Nisan 2014 saat: 11:15)

    rüyamda bir odada bir kaç tanıdığımla oturuyorduk. işle alakalı, iş arkadaşlarım olacak insanlar mıydı, yoksa hepimiz ayrı yerlerde mi çalışıyorduk bilmiyorum. ama bir iş olayı vardı. sonra birden koşup dışarı çıkıyoruz etrafımdakilerle. yukardan bi borudan petrol akıyordu. ne simsiyah, ne açık renk. siyahtı ama içinde yer yer beyazlıklar vardı. elimdeki küçük su şişesine hemen petrolü dolduruyorum. herkes bende dolduracam bende istiyorum falan diyor ama kimseye izin vermiyorum. o sırada 1,5 lt lik su şişesi görüyorum. uzanıp onu alıp içindeki suyu döküyorum. az su kalıyor içinde ama petrol dolduramadan bir şey oluyor ve biz içeri giriyoruz. sonra etrafımdaki arkadaşım bende istiyorum bana da ver diye tutturuyor. şakayla karışık kızıyorum ona, al ya al tamam diyip küçük şişeyi sallıyorum ona doğru. petrolün az bir kısmı kızın alnıyla saçına dökülüyor. sonra gülüşüp sımsıkı sarılıyoruz ve barışıyoruz. sanırım önceden küs olduğum bir arkadaşım bu. çünkü sarıldığımız zaman resmen içimde hissettim onu özlediğimi.

  2. Ayşe (29 Aralık 2013 saat: 12:07)

    rüyamda evimizin yaninda benzin istasyonu açılmış ve damliyoy benzinler bizim evdende elektirik kıvılcımları çıkıyor esime bunlara soyle eve damlarsa patlama olur diyorum ve korkudan eve giremiyorum dönüp dönüp benzin istasyonuna bakıyorum sanki damlayan benzin eve gelecek ve patlama olacakmış gibi ve damlalar hızlanıyor daha sık damlamaya başlıyor bende çok korkuyorum eşimde ben konuşacam diyor sahibiyle ama sahibi bizmişiz eşiminmiş hemen kapattır burayı başka iş yap diyorum sonra kapatıyor başka bir şey açmak için en son istasyonun kapatılıp taşınacağını gördüm ama hala yerindeydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,