RuyaTabirleri.com

Rüyada Petrol Yeşili Görmek

Rüyada petrol yeşili görmek, hem sağlıklı olunacağını bildirir, hem de kişinin gelecekte herkes tarafından saygı duyulan biri olacağını, yapılan işten şöhret elde edileceğini müjdeler. Asil bir aileye mensup olmak veya evlilik yolu ile zengin bir aileye karışmak manasına da gelen rüya, büyük işlerin, işletmelerin, fabrikaların başına geçmek, ülke yönetiminde söz sahibi olacak adımlar atmak yahut yerel seçimlere katılmak gibi durumları da ifade eder. Rüya sahibinin kişisel hayatında her şeyin yolunda gideceğini, kendisine yeni meşguliyetler bulacağını ve sosyal hayatında da pek çok yeniliğin tadına varacağını tabir eder. Yenilgilerden uzak, zaferlere ulaşılan, başarılı bir hayatı simgeleyen rüya, dileklerin yakın vakitte gerçek olması ile hem kişinin mutluluğu yakalayacağını, hem de ailesini ve sevdiklerini bu mutluluğa ortak edeceğini delalet eder.

Rüyada Petrol Yeşili Gömlek Giymek

Bir erkeğin petrol yeşili gömlek giymesi mevkisini artıracağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine ve sözünün herkese geçeceğine yorumlanır. Evlenip yeni bir hayat kurmak, sorumluluklarını artırmak, gözü pek davranarak hayattan istenilen her şeyi almak manasında da gelen rüya, herkesi memnun etmeye çalışan rüya sahibinin manevi olarak da güçleneceğini işaret eder. Bir bayanın bu rüyayı görmesi ise eşinin zengin biri olmasına ve ömür boyu rahat etmesine delalettir.

Rüyada Petrol Yeşili Elbise Görmek

Uzun ömürlü olmak, hayat boyu saygın insanların içinde bulunmak, toplumsal statüde yükselme manalarına gelir. Rüyayı gören kişi sınıf atlar veya ülkenin önde gelen zengin kimseleri ile ahbaplık kurar. Bir ayağının yurt dışında olacağı işe girerek çok hareketli bir yaşama sahip olunacağını da bildiren rüya zenginlik alametidir.

Rüyada Petrol Yeşili Görmenin Psikolojik Yorumu

Her türlü duyguda kararlılık, güç ve iktidarlı bir duruş manasına gelen rüya, ayakları yere sağlam basan kişileri de temsil eder. Genellikle analitik düşünen, olayları her zaman akıl süzgecinden geçiren ve mantıkla yaşayan kimselerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!