RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Rüyada peygamber efendimizi görmek, büyük mutluluk yaşamaya ve kurtuluşu bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağı, işlerinin düzene gireceği, hayatın omuzlarına yüklediği ve çaresizlikten kurtulacağı, belini büken sıkıntılarının biteceği, elinin bolluğa, bedeninin şifaya, ruhunun da esenliğe kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada peygamber efendimizi görmek, kişinin şimdiye kadar aradığı saadete ve huzura kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizi Ziyaret Etmek

Rüyada peygamber efendimizi ziyaret etmek, rüyayı göre kişinin, işlediği tüm günahlardan ve yaptığı kötülüklerden pişman olup tövbe istiğfar etmesine, kötülük etmekten sakınıp kendisini ibadetlere adayacağına ve Allah yolunda çalışmaya başlamasına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, alınan eğitimler ve kazanılmış olan becerilerin doğru kullanılması ile çok tanınan biri olacağına ve çok değerli insanlar arasına ismini yazdıracağına yorumlanır.

Rüyada Peygamber Efendimizi Namaz Kılarken Görmek

Rüyada peygamber efendimizi namaz kılarken görmek, rüyayı gören kişinin, çevresindeki insanların sorunlarının çözümünde yardımcı olmak için çabaladığına ve çıkan problemlerin ve anlaşmazlıkların akılcı bir şekilde ortadan kaldırılmasına destek olacağına yorulur.

Rüyada Peygamber Efendimizi At Üstünde Görmek

Rüyada peygamber efendimizi at üstünde görmek, rüya sahibinin, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine işaret edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizi Hissetmek

Rüyada peygamber efendimizi hissetmek, çok büyük sorunlardan kurtulup feraha çıkmaya, problemlerin birer birer çözülmesine ve hastalıklardan kurtulmaya ve çekilen parasızlığın ve yokluğun son bulacağına alamet edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizi Ölmüş Görmek

Rüyada peygamber efendimizi ölmüş görmek, rüyayı gören kişinin, ailesindeki ya da akrabaları arasındaki çok saygın ve hatırı sayılır bir kişinin kendisini ziyaret edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,