RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamber Görmek

Rüyada peygamber görmek, saygınlık kazanacak güzel ve faydalı işler yapmaya, Allah’a son nefesine kadar itaat etmeye, buyruklarına bağlı kalmaya, yasaklarına uymaya, mesleğinde en üst makamlara erişip, yönetici koltuğuna çıkmaya delalet eder. Rüyada peygamber görmek, toplumları ya da kitleleri peşinden sürükleme kudretine sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi bol rızka, kısmete, kazanca ve şansa sahip olacaktır. Güvende olmaya, kaza ve belalardan uzaklaşmaya ve uzun ömürlü olmaya tabir edilir. Rüyasında peygamber gören kişinin sağlığının, zenginliğinin ve rahatının ömür boyu devam edeceği yorumu yapılır.

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Bir ömür hayır bulmaya, namuslu olmaya, güzel davranışa ve söze, kötü niyetlerden, düşüncelerden ve amaçlardan uzaklaşmaya, ruhunu güzelleştirmeye, ahlaklı olmaya, dinde huzur bulmaya, secde etmekten geri durmamaya işaret eder. Rüya sahibi gönül güzelliğine sahip olup, hayatta istediklerine kavuşacak demektir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Sesini Duymak

Rüya sahibi için hayırlı olacak haberler alması anlamına gelir. Kişi bu haberle birlikte fayda ve şifa bulacak, gönlü hoş olacaktır.

Rüyada Peygamber Olduğunu Görmek

Rüyasında peygamber olduğunu gören kişi inandığı davada sonuna kadar gider ve son nefesine kadar savaşır diye tabir edilir. Aynı zamanda kendisine Allah tarafından büyük bir sabır baş edilir ve kişi yaşadığı her türlü zorluk ve acıya dayanma gücüne kavuşur diye yorumlanır.

Rüyada Peygamber Efendimizin Evini Görmek

Korunmaya, belalı kişilerden ve belalı olaylardan uzakta olmaya, Allah’a yakınlaşmaya işaret eder. Peygamberin evi, kişinin mabedi olarak değerlendirilir yani rüya sahibinin kendini en huzurlu ve en güvende hissettiği bir mekâna işaret eder.

Rüyada Peygamber Efendimizin Kabrini Görmek

Onun yolundan gitmeye işaret eder. Rüya sahibi peygamberin inandığı her şeyi takip edecek ve onun gibi yaşamayı seçecektir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peygamber Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sahin (16 Şubat 2014 saat: 21:40)

  Ruyamda uzaktan birilerin gelip benim son peygamber oldugum soyledi ondan sonra insanlar ve cevrem tanidik tanimadik herkes itimat ve deger vermeye basladiyukardan asagiya boslukta bir bir merfivenden onu ucurum olan biryerden inmeye basladim allahin ismini ve bildigim dualari okuyarak indim dudmeden on dan sonra ince uzun bir beton bloguna koptu kopacak tutunarak salavat getirerek indim insamlar sanki ben bir mucize yapmisim gibi hayretler icin de bakti etrafimda kilere bu beten blogonu kaldirin dedim kenfim de kimdeye belli etmiyor um ams hayretler icindeydim uyandigimga cok huzurluydum ……yorumunuzu meilimi veya burada n yazaraniz sevinirim

 2. zeynep (05 Şubat 2014 saat: 02:58)

  Şimdi ben aylar önce yukarıdaki rüya benim onu yazdım siz yazın yorumlayalım dediğiniz için siteye geliyorum gidiyorum bakıyorum yorum falan yok.Tamam yorumlamak zorunda değilsiniz elbette ancak mademki yorumlanmayacak o zaman niye bize yazın rüyanızı yorumlayalım diyorsunuz.Anlamıyorum.
  Neyse rüyamı yorumlamadınız ama ben hala bir yorum bekliyorum bu mesajdan sonrada bana kızıp yorumlamayada bilirsiniz bu da olabilir lakin ben haklı olduğumu düşünüyorum.haksızsam bile doğru söylüyorum.Dahada davosa gelmem diyen başbakanımız gibi bende dahada bu siteye gelmem demiyorum ama yorumdan ümidimi kestim sizin yorum falan yapacağınız yokk.yok yok.

 3. zeynep (21 Aralık 2013 saat: 14:54)

  Ben rüyamda bir türbeye gidiyorum türbeye giderken bir kaç temiz duvarları parlak odalardan geçiyorum sonunda bir odaya giriyorum içeride bir kaç kadın akrabam var cam kenarında da yeşil örtüyle üzeri kapatılmış bir tabut var ben tabutun üzerini ellerimde dokunuyorum sıvazlıyorum ve akrabalarıma burada Yusuf a.s yatıyor bu onun türbesi diyorum.Yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,