RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamber Görmek

Rüyada peygamber görmek, saygınlık kazanacak güzel ve faydalı işler yapmaya, Allah’a son nefesine kadar itaat etmeye, buyruklarına bağlı kalmaya, yasaklarına uymaya, mesleğinde en üst makamlara erişip, yönetici koltuğuna çıkmaya delalet eder. Rüyada peygamber görmek, toplumları ya da kitleleri peşinden sürükleme kudretine sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi bol rızka, kısmete, kazanca ve şansa sahip olacaktır. Güvende olmaya, kaza ve belalardan uzaklaşmaya ve uzun ömürlü olmaya tabir edilir. Rüyasında peygamber gören kişinin sağlığının, zenginliğinin ve rahatının ömür boyu devam edeceği yorumu yapılır.

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Bir ömür hayır bulmaya, namuslu olmaya, güzel davranışa ve söze, kötü niyetlerden, düşüncelerden ve amaçlardan uzaklaşmaya, ruhunu güzelleştirmeye, ahlaklı olmaya, dinde huzur bulmaya, secde etmekten geri durmamaya işaret eder. Rüya sahibi gönül güzelliğine sahip olup, hayatta istediklerine kavuşacak demektir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Sesini Duymak

Rüya sahibi için hayırlı olacak haberler alması anlamına gelir. Kişi bu haberle birlikte fayda ve şifa bulacak, gönlü hoş olacaktır.

Rüyada Peygamber Olduğunu Görmek

Rüyasında peygamber olduğunu gören kişi inandığı davada sonuna kadar gider ve son nefesine kadar savaşır diye tabir edilir. Aynı zamanda kendisine Allah tarafından büyük bir sabır baş edilir ve kişi yaşadığı her türlü zorluk ve acıya dayanma gücüne kavuşur diye yorumlanır.

Rüyada Peygamber Efendimizin Evini Görmek

Korunmaya, belalı kişilerden ve belalı olaylardan uzakta olmaya, Allah’a yakınlaşmaya işaret eder. Peygamberin evi, kişinin mabedi olarak değerlendirilir yani rüya sahibinin kendini en huzurlu ve en güvende hissettiği bir mekâna işaret eder.

Rüyada Peygamber Efendimizin Kabrini Görmek

Onun yolundan gitmeye işaret eder. Rüya sahibi peygamberin inandığı her şeyi takip edecek ve onun gibi yaşamayı seçecektir diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,