RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamberimizi Görmek

Rüyada peygamberimizi görmek, herkese nasip olmayacak, güzel, hayırlı ve makbul rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin hiçbir önemli hastalığı olmayacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına tabir edilir. Bu rüyayı görmek, rüya sahibi için Allah’tan bir lütuftur diye değerlendirilir. Rüyada peygamberimizi görmek, dünya üzerinde her türlü nimete sahip olmaya, her türlü mutluluğu tatmaya ve hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmemeye delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir zaman gözyaşı akıtacağı kadar büyük bir derdi olmayacak, en kötü zamanlarında karşısına mutlaka hayırlı bir kapı açılacak ve o durumdan kurtulmayı başaracaktır.

Rüyada Peygamberimizi Namaz Kılarken Görmek

Rüya sahibi için dünyada sağ olmayacak hiçbir yarası olmayacağına tabir edilir. Rüyasında peygamberimizi namaz kılarken gören kişinin tüm duaları kabul olur ve kişi ettiği tövbeler sayesinde günahkâr olmayı başarır diye yorumlanır.

Rüyada Peygamberimizin Mezarını Görmek

Rüya sahibinin dindar olmasına, dinin emirlerine göre yaşamayı seçmesine ve peygamberimizin izinden gitmesine tabir edilir. Bu rüya dini bütün ve sofu kimseye işaret eder.

Rüyada Peygamberimizle Konuşmak

Rüyasında peygamberimizle konuştuğunu gören kişi, şereflerin en yücesine nail olacak demektir. Rüya sahibinin hak yolunda işlediği sevapların kabulüne de yorulur. Çok hayırlı bir rüyadır, bu rüyada rüya sahibi için hikmet vardır.

Rüyada Peygamberimizle Yemek Yemek

Rüyasında peygamberimizle aynı sofrada karşılıklı yemek yediğini gören kişi, her iki cihanda da cennet hayatı sürecek ve bol rızık sahibi olacak, cennetin en güzel bahçelerinden en has meyveleri tadacak demektir.

Rüyada Peygamberimizle Namaz Kılmak

Rüya sahibinin hayatta hiçbir aksilik yaşamayacağına her işinin kolaylıkla ve tatlıkla hallolacağına,  geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına delalet eder. Rüya sahibi dünya yaşantısında çok mutlu olacak ve her gün yaradana şükredecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peygamberimizi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zülal ÇAKAR (07 Nisan 2014 saat: 19:25)

  Bir kaç yıl önceydi.Tam hatırlamıyorum. Bir adam vardı
  ama onun Muhammed olduğundan emindim.Dizine oturmuştum.Uzun bir süre böyle kaldık.Bazı şeyler konuştuk ama hatırlamıyorum.Yüzünü görmemi engelleyen bir nur vardı.Güneş tam tepedeydi,ama yakmıyordu. Etrafımızdan nur nehirleri akıyordu ve her taraf beyazdı.Bir bulanıklık vardı.Bir kaç yıl önce ölen kardeşimde oradaydı ve bana el salladı.Başımı onun göğsüne yaslamıştım ve uyandım.Yorumlarsanız, makbule geçer.

 2. Beste Yılmaz (24 Ocak 2014 saat: 08:45)

  bir konu üzerine istihareye yatmayı düşünüyordum. istihareye yatmadım ama uyurken dua ettim eğer isteğim olacaksa Allahım bana güzel bir rüya göster diye.Rüyamda Peygamber efendimizin torunları bir odada ayakta bekliyordu. ikisininde üzerinde siyah pardesü ve siyah eşarp vardı. bana gülümseyerek yanımıza gel peygamber efendimizde birazdan gelecek dediler. bende yanlarında peygamber efendimizi bekliyordum. beklerken rüyadan uyandım. yorumlarsanız çok mutlu olurum.

 3. Nihal (16 Ocak 2014 saat: 16:40)

  Rüyamda peygamberimizin ayak izini gördüm.Yıldız şeklinde ve mavi renkte bir hediye paketinin içinden açıp bakıyordum. Yıllar öncede yine bana bir hediye paketi göndermişti rüyamda. Paket tam 14 kat kumaşa sarılıydı. İçinden cam bir fanus ve sakal-ı şerif vardı. Daha sonra ananemin evine misafir olmuştu. Ananem de bir mutlulukla efendimize yemek hazırlıyordu. Acaba nasıl yorumlanır, teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,