RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamberimizle Konuşmak

Rüyada peygamberimizle konuşmak, son derece güzel, kişi için en hayırlı rüyaların başında gelir ve hiçbir hastalığa yakalanmadan, elden ayaktan düşmeden uzun bir ömür yaşanacağına haber verir. Din alimleri rüyada Peygamber efendimizin görülmesi halinde rüyanın kimseyle paylaşılmamasını salık verirler. Genel olarak her daim yüksek bir şansa sahip olmaya, isteklerin en güzeliyle ve hayırlısıyla yerine geleceğine müjde verir. Allah’tan el açıp istenen ne varsa, hepsine ulaşılacağına, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine delalettir. Anne ve babadan alınacak hayır dualarına, genç yaşta Hac yolculuğu yapmaya ve imanı tam biriyle evlenmeye yorulur. Bu rüyayı her kim görürse geçim sıkıntısından, gözyaşından, dertlerinden kurtulur ve daha mutlu, daha rahat bir hayata kavuşur.

Rüyada Peygamberimizi Namaz Kılarken Görmek

Güzel ahlaklı biri olan rüya sahibinin kalbinin temizliği sayesinde çevresinde de iyi insanlar toplayacağına, her sıkıntısında kendisine yardıma koşacak iyi dostlarının olacağına tabir edilir. Ahlaki ve dini kurallara bağlı şekilde yaşayan rüya sahibinin namazını aksatmadığını, her türlü dini vecibesini yerine getirirken, yoksullara ve düşkünlere de el uzatarak sevap hanesini çoğalttığını bildirir. Bu rüya aynı zamanda kişinin işlediği tüm günahlar için tövbe etmesi halinde kabul olacağına haber verir ve kişinin yepyeni bir sayfa açacağı hayatında daha düzgün, doğruluktan ayrılmayan bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Peygamberimizin Kabrini Görmek

Hayır kapılarının açılması ve şerden uzaklaşmak demektir. Rüya sahibinin huzuru hayatının her alanında yüreğinde hissedeceğine, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına alamettir. Doğru yola girmeye, dini itikadın sağlamlaşmasına ve ibadetleri düzgün şekilde yerine getirmeye ifade edilir.

Rüyada Peygamberimizle Konuşmanın Psikolojik Yorumu

Dini inancına çok düşkün, gece gündüz ibadet eden ve tüm hayatını inancına göre yaşayan, ailesine ve sevdiklerine düşkün kimseleri ifade eden rüya, geniş gönüllü olmaya, insanlara yardımcı olmak için istek duymaya ve paylaşımcı olmaya da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!