RuyaTabirleri.com

Rüyada Peynir Yapmak

Rüyada peynir yapmak, kendi emeğiyle para kazanmak, hayatını idame ettirmek ve başkalarından para yahut yardım almadan ayakta durabilmek demektir. Sahip olunan bir gayrimenkulü satarak yenisini almak, eldeki parayı akıllıca değerlendirmek manasına da gelir. Huyu güzel arkadaşlar edinmek, sevilen kimseyle yuva kurmak için el ele vermek, akıllı, zeki biriyle iş yapmak veya işbirliği içine girmek şeklinde de yorumlanır. Verilen emeklerden gelen her türlü paranın ağız tadıyla yeneceğini ifade eden rüya, bazı girişimlerin henüz hayal edildiğini ancak rüya sahibinin uygun koşulları bekleyeceğini, doğru zamanda adım atması halinde hayatını bambaşka bir yöne götüreceğini, zenginliği ile göz kamaştıran biri haline geleceğini tabir eder. Peynir yapan kişi bayansa eşinin işine destek verir veya kendisine ait bir iş yeri açar. İkinci bir işe, ek gelire, emekle büyütülen, sevgi dolu, merhametli çocuklara da alamettir.

Rüyada Lor Peynir Yapmak

Kendi rahatı kadar karşısındaki kişinin, ailesinin de rahatını düşünen rüya sahibinin her türlü dünyevi zevki tatmak istediğini, gelirinin bir kısmını sosyal hayata harcayacağını, öğrenmeye açık olması ve meraklı tavırları sayesinde kendisini sürekli geliştireceğini bildirir. Kişinin huylarının güzelliği, temiz ahlakı sayesinde girdiği her ortamda parlayacağını, insanların gözlerini kamaştıracağını, bekarsa pek çok kısmeti çıkacağını da ifade eder.

Rüyada Tulum Peyniri Yapmak

Ekşi tulum peyniri yapmak, kötü giden bir işin önüne geçmek ve yeniden yapılandırmak demektir. Tuzsuz tulum peyniri yapan kişilerin sağlıkları ile ilgili sorunları kısa zamanda düzelir. Kalabalık kişilerle tulum peyniri yaptığını görmek eve gelecek ani misafirlere, sevinçli haberlere ve akrabalarla beraber vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Peynir Yapmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin sürekli kendisini geliştirmek için çabaladığını ve gece gündüz bu düşüncelerle haşır neşir olduğunu, ilgi duyduğu her şeye dair bilgi edinmek istediğini bildirir. Ataerkil bir aileye mensup olmak, toplumsal yargılara ve normlara itibar etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!