RuyaTabirleri.com

Rüyada Peynir Yemek

Rüyada peynir yemek, çok büyük bir iş için kurulmuş olan bir ortaklıkta rüyayı gören kişinin ortağı tarafından çeşitli bahaneler uydurularak aldatıldığına, işin gidişatı ve getirisi hakkında yalan yanlış bilgilere maruz kaldığına ve iş ile ilgili olarak atılan her adımda muhakkak bir hileye rastlandığına işaret eder.

Rüyada Peynir Ekmek Yemek

Rüya sahibinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve zorlu bir yolculuğa çıkacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine tabir eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, iş hayatında uzun zamandan beri çektiği sıkıntılar yüzünden geçim sıkıntısı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Peynir Görmek

İş hayatındaki iyileşme, artan kazanç ve artan mala bağlı olarak zenginliğe kavuşmaya ve alınan başarılar sayesinde daha kolay bir şekilde para kazanmaya delalet eder. Aynı zamanda, sağlıklı ve dengeli beslendiği ve sağlığına dikkat edildiği için rüya sahibinin uzun yıllar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Peynir Yediğini Görmek

Hayırlı bir rüya sayılmaz. Yaşamdan umudun kesilme noktasına gelineceğine, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına tabir eder. Ayrıca, iş hayatında bazı kişilerin rüya sahibini kandırmaya çalışacaklarına yorulur.

Rüyada Peynir Yemek ve Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çeşitli badireler atlatacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve refah içinde huzurlu bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Peynir Yemek

Yakın bir zamanda iş hayatı ile ilgili güzel haberler alınacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, bu sayede refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Peynir Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hande (24 Ekim 2014 saat: 09:33)

    Selamlar,kolay gelsin. Rüyamda bir masada tanımadığım ama o sırada samimi olduğum birileri ile aynı yemek masasında oturuyorum ve onlara yediğim peyniri ballandıra ballandıra anlatıyorum. Lor peynir böyle onu ekmeğe sürüyorum, sonra zannediyorum annem beni çağırıyor,sinirleniyorum bölündü diye. Oturduğum yemek sofrası ayrıca çok şaşaalı ve eski orta çağ dönemlerinden kalma çok güzel el yapımı bir masaydı. Şamdanlar falan vardı, sanki bir Lordun evindeymiş gibi. Umarım anlamları güzeldir, teşekkür ederim şimdiden, iyi çalışmalar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,