RuyaTabirleri.com

Rüyada Pide Görmek

Rüyada pide görmek, yeni kazanç kapıları ve arka arkaya gelecek olan hayırlı haberler ve kısmetler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve gelirinin iki, üç katına çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman yokluğa ve kıtlığa düşmeyecek, geçim sıkıntısı yaşamayacak demektir. Rüyada pide görmek, uzun ve sağlıklı bir ömre, rüya sahibinin aile içindeki ağız tadına ve keyfine, mutluluğuna, rahatlığına işaret eder. İleriye yönelik büyük yatırımlar yapmaya ve yatırımın çok daha fazlasını gelir olarak elde etmeye yani bu işten büyük oranda kar etmeye tabir edilir.

Rüyada Pide Yediğini Görmek

Rüyada pide yemek, rüya sahibi için kazancındaki artışa işaret eder. Kısmet anlamına gelir. Rüyada pide yediğini gören kişi işinde terfi eder, yaptığı işte, angarya işlerle uğraşmayı bırakıp, yetki sahibi olur. Yükü hafiflerken, yetkileri artar.

Rüyada Pide Fırını Görmek

Rüyada pide fırını görmek, ortak mallara işaret eder. Bu mallar devlete ait olan ve herkesin kullanma hakkı bulunan mallardır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin evini, iş yerini ya da arabasını sigorta ettirmek isteyeceği anlamına gelir.

Rüyada Pide Almak

Rüyada pide aldığını gören kişinin dualarının ve isteklerinin kabul olacağı anlamına gelir. İşleri iyi yönde ilerleyecek hayatı olumlu yönde değişecek demektir. Rüya sahibi için hayırlı gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Pide Hamuru Görmek

Rüya sahibinin ağır, sıkıcı ve yıpratıcı işlerden kurtulacağına ve işlerinde kolaylık göreceğine tabir edilir. Rüya sahibi daha az çalışarak daha fazla gelir elde edecek bu sayede kendisine ve ailesine daha fazla vakit ayırabilecek ve çocukları ile doya doya vakit geçirebilecek.

Rüyada Pide Ekmek Görmek

Rüyada pide ekmeği görmek, rüya sahibinin rızkı ve ekmeğidir. Kişi hiçbir zaman nimet sıkıntısına düşmeyecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pide Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kadriye (26 Mart 2014 saat: 14:27)

    ruyami bu sabah gordum bir cafe gibi biryerdeyim tanimadigim yabanci bir cift var yanlarinda birtane erkek cocuklari var ben parmaklik gibi bir yerden asagiya tirmanarak iniyorum kasa gibi biryere gidip kendime sucuklu ve kasarli bir pide aliyorum tabaga koyup tanimadigim o ailenin yanina oturuyorum aile birden kavga ediyor erkek cocugu aglamaya basliyor ben pidemi ortadan bolup yemeye basliyorum onlarin kavgalarini izleyip mudahale etmeye basliyorum birtaraftanda boldugum pideyi yiyorum cocuk okadar agliyorki cocugu teselli etmeye basliyorum o kavga eden cift donup bana bakiyor birden tabagimdaki yarim kalan pideyi aramaya basliyorum deli gibi ordan oraya kosuyorum herkeze pidemi gordunuzmu diye soruyorum tam oesnada sabah ezaniyla uyandim bu ruyamin yorumu sizce nedir bana tefsir edebilirseniz cok memnun olurum.

  2. leyla (08 Mart 2014 saat: 21:26)

    rüyamda bir elimde teyzemden alip eve götürmeye calistigim lavas ve pide,diyer elimde büyük ama bir sekilde cebime sigdirdigim bir karpuz,büyük bir telasla eve gitmeye calisiyorum, cünkü annem beni, babamda tarlada bizden yemek bekliyor,yetistim derken önüme komsu kizi (ayni zamanda uzaktan akrabam)cikiyor ve israrla bahcede yetisen büyük karpuzlardan bir tane koparip siftah diye bana hediye ediyor,tasimakta zorlanarak pahce kapisindan iceri giriyorum ama ellerim dolu oldugu icin kapiyi ugrasmama ragmen kapatamiyorum ve bir sekilde uyaniyorum…sevgiler

  3. emel lermi (22 Şubat 2014 saat: 10:11)

    Rüyayı dun gece gördüm. Çarşıdan ablam ben komşumuz bi şeyler almışız pide de almışız (ramazan da aldığımiz pidelerden )o da benim elimde eve gidiyoruz. Normal hayatta annem yok yakın zamanda kaybettim. Neyse rüyaya geçiyorum tekrar. Eve geliyoruz evde komşularımız var babam da var küçük odada tv izliyorlar. Bende orda yi m ama annem ölü diye rüya devam ediyor sonra annem tuvaletten çıkıyor hadi anne gel diyorum emine yengeler odada oturuyorlar yanlarına gidelim ilkten pek istemiyor sanki biraz da hasta tabi kolundan destek verip odaya götürüyorum şaşıracaklar diye düşünüyorum bu arada komşular için ve annem odaya giriyor her zaman ki o sıcak sesiyle içten sesiyle komşularını öpüyor bende sesini duyduğuma çok seviniyorum böylece bitiyor rüyam veya sonrasını pek hatırlamiyorum. Sevgiler :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,