RuyaTabirleri.com

Rüyada Pide Görmek

Rüyada pide görmek, yeni kazanç kapıları ve arka arkaya gelecek olan hayırlı haberler ve kısmetler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve gelirinin iki, üç katına çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman yokluğa ve kıtlığa düşmeyecek, geçim sıkıntısı yaşamayacak demektir. Rüyada pide görmek, uzun ve sağlıklı bir ömre, rüya sahibinin aile içindeki ağız tadına ve keyfine, mutluluğuna, rahatlığına işaret eder. İleriye yönelik büyük yatırımlar yapmaya ve yatırımın çok daha fazlasını gelir olarak elde etmeye yani bu işten büyük oranda kar etmeye tabir edilir.

Rüyada Pide Yediğini Görmek

Rüyada pide yemek, rüya sahibi için kazancındaki artışa işaret eder. Kısmet anlamına gelir. Rüyada pide yediğini gören kişi işinde terfi eder, yaptığı işte, angarya işlerle uğraşmayı bırakıp, yetki sahibi olur. Yükü hafiflerken, yetkileri artar.

Rüyada Pide Fırını Görmek

Rüyada pide fırını görmek, ortak mallara işaret eder. Bu mallar devlete ait olan ve herkesin kullanma hakkı bulunan mallardır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin evini, iş yerini ya da arabasını sigorta ettirmek isteyeceği anlamına gelir.

Rüyada Pide Almak

Rüyada pide aldığını gören kişinin dualarının ve isteklerinin kabul olacağı anlamına gelir. İşleri iyi yönde ilerleyecek hayatı olumlu yönde değişecek demektir. Rüya sahibi için hayırlı gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Pide Hamuru Görmek

Rüya sahibinin ağır, sıkıcı ve yıpratıcı işlerden kurtulacağına ve işlerinde kolaylık göreceğine tabir edilir. Rüya sahibi daha az çalışarak daha fazla gelir elde edecek bu sayede kendisine ve ailesine daha fazla vakit ayırabilecek ve çocukları ile doya doya vakit geçirebilecek.

Rüyada Pide Ekmek Görmek

Rüyada pide ekmeği görmek, rüya sahibinin rızkı ve ekmeğidir. Kişi hiçbir zaman nimet sıkıntısına düşmeyecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!