RuyaTabirleri.com

Rüyada Pide Yemek

Rüyada pide yemek, kişinin iş hayatında yaşayacağı karlı ortaklıklar sayesinde mevkiinde ve makamında yükseleceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin yakın akrabalarıyla yapacağı yeni iş ortaklığı sayesinde ticari itibar kazanılacağına ve aynı zamanda kişinin daha kolay yoldan helal para kazanılacağına da işaret eder.

Rüyada Pide Almak

Rüyada pide almak, rüya sahibinin evine girecek rızka ya da devlet kapısından gelecek olan hayırlı haberlere yorulur. Rüyasında bir fırından pide aldığını gören kişi, iş hayatında yaptığı başarılı çalışmaların karşılığını alacağı bir makama yükseleceğine işarettir. Aynı zamanda pide almak, rüya sahibinin alacağı sevinçli ve müjdeli haberlere de delalet etmektedir.

Rüyada Pide Satmak

Rüyada pide satmak, rüya sahibinin çalışmalarının sonucunu alacağı günlerin yaklaştığına işaret ederken, eline geçecek olan paraya ve mala işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada satılan pide, bol kazanç sağlanacak yeni iş kapılarını ifade ederken devlet makamlarından gelmesi beklenen hayırlı haberlerden sonra duyulacak sevince de yorulmaktadır.

Rüyada Fakire Pide Vermek

Rüyada fakir birine pide vermek, iş hayatınızda karşılaşacağınız engeller ve zorluklara işaret eder. Çalıştığınız yerde hak ettiğiniz konumda olmadığınızı ve uğraşlarınızın ve çabalarınızın bir süre daha sonuçsuz kalacağına delalet eder. Rüyada fakire verilen pide, kimi zaman iş nedeni ile yaşanan aksaklıklara yorulurken, kimi zaman da hane içinde yaşanan mutsuzluklara, sıkıntılara ve çocuklarınız ile ilgili yaşanacak kısa süreli huzursuzluklara tabir edilmektedir.

Rüyada Sıcak Pide Görmek

Rüyada sıcak pide görmek, aşk ve duygusal hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere ve haberlere delalet eder. Sıcak pide aynı zamanda rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kıymalı Pide Yemek

Rüyada sıcak kıymalı pide yemek, rüya sahibinin üzüntü duyduğu bir olay nedeni ile sağlık problemi yaşayacağına delalettir. Yenilen kıymalı pide soğuksa, yakın çevrede bulunan bir tanıdıktan veya akrabadan gelecek olan hasta haberi olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pide Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Canböber (30 Haziran 2016 saat: 09:21)

  RÜ yamda pide yiyordum
  Masada herkes vardı sonra beraber yiyorduk sonra ben pide çok güzeldi ve tatlıydı bunun sizce nedir yardımcı olur uyunuz bu adrese yorum yapar ısınır bekarım. Çok önemli benim için yardım edin rüyamın yorumu ne
  ŞİMDİDEN ALLAH RAZİ OLSUN

 2. Ne Önemi Var Ki (13 Kasım 2015 saat: 09:43)

  Merhaba ben Rüyamda Teyzemlerdeydim.Ev Çok Kalabalıktı Sonra Pide Dağıtmaya Başladı Teyzem Bizde Çok Beğenerek Yedik Daha Sonra Tekrar Yemek İstediğimizde İse Pide Bitmişti.Sonra Annem Dışarıya Çıktı Anneanneme Yemek Götürmek İçin Bende Dışarı Annenin Yanına Çıkmak İstedim Ama 1 Tane Anne Köpek Saldırmaya Başladı Bende Ona Vurdum Bu Sefer Köpek O Evin İçine Girdi Sonra Dışarıda Yavru Köpek Anne Diye Ağlamaya başladı Bende ağlamaması gerektiğini Annesinin Evin İçinde Olduğunu Söyledim Sonra O ağlayan yavru köpek Birden Dayımın Kızı Oldu

  biraz Karışık Bir rüya Yorumlarınızı Sevinirim…

 3. songul (29 Ağustos 2015 saat: 12:18)

  Rüyamda erkek arkadaşım evin önüne gelip bana pide veriyo. Oda bende yiyoruz. Sonra ablam geliyo oda yiyor. Ben hamile mi ne oluyorum yoksa oyle mi biliyolar orasini hatirlamiyorum. Bize kızıp eve gidiyor. teyzem yakinlarda olmamasina ragmen evin balkonunda teyzemi goruyorum. Ablamin Arkasından bende gidiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,