RuyaTabirleri.com

Rüyada Pijama Görmek

Rüyada pijama görmek, tek bir tabirle açıklanmaz. Rüyanın durumuna bağlı olarak tabir edilir. Bazen sağlık sorunu olarak yorumlanabilirken bazen de şifa anlamına gelebilir. Bazı rüyalarda hayır ve güzellik anlamına gelirken bazılarında da uğursuzluk ve sıkıntı anlamına gelebilir. Rüyada pijama görmek, bekâr kişi için ayrı, evli kişi için ayrı, genç için ayrı, yaşlı için ayrı tabir edilir. Yani bu rüyanın yorumu daha çok kişiye ya da rüyaya özel olarak açıklanır.

Rüyada Pijama Giydiğini Görmek

Rüya sahibi eğer rüyasında şık, yeni ve rahat bir pijama giydiğini görürse aile hayatının sorunsuz şekilde yürüyeceğine tabir edilir. Evde huzur ve bereket olacak demektir. Fakat eğer pijama eski, kirli ya da yırtıksa bu gerek sağlıkla gerekse maddiyatla ilgili sorunların yaşanacağın işaret eder.

Rüyada Pijama Giyen Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresinde güvenilir oldukları konusunda defalarca sınadığı ve bu nedenle de sırtını dayadığında düşmeyeceğine emin olduğu kişiler olduğuna ve rüya sahibinin bu kişileri çok önemsediğine delalet eder. Bunlar rüya sahibine ömür boyu yol arkadaşlığı edecek kimselerdir. Ve herkes bir gün gitse bile onlar hep kalacaktır.

Rüyada Pijama Almak

Rüya sahibinin huzurunun ve keyfinin yerinde olacağı eğer her hangi bir sağlık sorunu varsa ondan da kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada pijama almak, sıkıntıların ve sorunların son bulmasına ve kişinin mutlu olacağı günlerin gelmesine yorulur.

Rüyada Yeni Pijama Görmek

Rüyada evli bir kişi yeni bir çift pijama görürse eşinden yana çok şanslı olacak ve evliliğinden hayır görecek demektir. Eğer bekâr kişi bu rüyayı görürse, yakında karşısına elmanın diğer yarısı dediği kişi çıkacak ve onunla hiç düşünmeden nikâh masasına oturup hayırlı bir evlilik yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!