RuyaTabirleri.com

Rüyada Pikap Görmek

Rüyada pikap görmek, hayra, iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Kötü halden iyi hale geçmeye, başarı elde etmeye, kazanç sahibi olmaya, ağız tadına, neşeye, sağlığa, bolluğa ve berekete işaret eder. Rüyayı gören kişinin afiyette kalacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine tabir edilir.

Rüyada Pikap Dinlemek

Rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine ve kendisini çok mutlu edecek jestlerle ve de sürprizlerle karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Pikap Araba Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişine, özüne ve geleneklerine bağlı bir kimse olduğu anlamına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin keyfine ve zevki sefaya düşkün, yaşamayı, ağız tadını, eğlenmeyi, gezmeyi, yemeyi iyi bilen kişi olduğuna, Allah’ın da kendisine bu şekilde yaşayacak imkânları nasip edeceğine delalet eder. Rüya sahibi başarılı, zengin ve itibarlı bir insan olacak demektir.

Rüyada Pikap Sürmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli günler yaşayacağına, stresten uzaklaşacağına, rahatlayacağına, mutlu olacağına ve yaşamın tadını çıkarmanın fırsatlarına kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin evrenden istediklerinin hepsine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına ve heves ettiklerine de sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Pikaba Binmek

Rüyada pikaba binmek de pikap sürmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sorunlarından, hastalıklarından, kötü günlerinden, melanetten ve uğursuzluktan kurtulacağına, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına ve güzelliklere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Gramofon Görmek

Rüyayı gören kişi kendisine hayır, uğur, iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacak, yeni başlangıçlar yapacak, çevre edinecek ve farklı kişileri tanıyacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!