RuyaTabirleri.com

Rüyada Pike Görmek

Rüyada pike görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek iyileşmeye işaret eder. Değişim, yenilik, hayırlı ve uğurlu olacak sonlar ve ardından gelecek güzel başlangıçlar olarak kabul edilir. Rüya sahibinin en çok da özel hayatında ve ev yaşantısında meydana gelecek sürpriz gelişmelere tabir edilir çünkü rüyada görülen pike hane içine işaret eder.

Bazı rüya tabirlerine göre pike, aynı zamanda rüya sahibinin seyahate hevesleneceğine ve bunun kendisine kısmet olacağına alamet ettiğini söylemektedir.

Rüyada Pike Satın Almak

Rüyayı gören kişinin gerçekleştirmek istediklerinin kendisine Allah tarafından nasip edileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin planlarını hayata geçirmek için güzel fırsatlar elde edeceğine ve önünde büyük, ferah ve temiz yolların açılacağına rivayet edilir.

Rüyada Pike Takımı Görmek

Rüyayı gören kişinin aile bireyleri ile duyguları konusunda aynı noktada buluşacak, düşüncelerinden de hemfikir olacak kadar uyum, anlayış ve iyi geçim halinde olacağına, alınan kararları ortak biçimde uygulayacaklarına bu sayede ağız tadı ve afiyet içinde olacaklarına, aile saadetlerini de hiç kaybetmeyeceklerine tabir edilir.

Rüyada Mavi Pike Takımı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerini gerçekleştirmek ve muradına ermek için istediği maddi olanaklara sahip olacağı anlamına gelirken aynı zamanda kendisine verilecek bir bebek haberine rivayet edilir. Rüya sahibinin evlilik hayatından hiçbir şeyin eksikliğini çekmeyeceğine en büyük hayali olan evlat sahibi olma duygusunu da yaşayacağına ve bunun için Allah’a şükredeceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Pike Görmek

Rüyayı gören kişinin benzinin solmasına, düzenin bozulmasına, gülen yüzünün asılmasına ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı rahatsızlıkların baş göstereceğine, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!