RuyaTabirleri.com

Rüyada Piknik Görmek

Rüyada piknik görmek, hayırlı gelişmeler yaşamaya, geçim derdinden, borçtan, hastalıktan ve kederden kurtulmaya, güzel haberler almaya ve kötü günleri geride bırakmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu, huzurlu günlere kavuşacağına, hayattan yana keyif bulacağına, yaşama isteğinin artacağına ve kalbinin yeninden umutla ve heyecanla çarpacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, içinden çıkamadığı sorunlara karşı çarelere kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Piknik Yaptığını Görmek

Bir kişi rüyasında piknik yaptığının görürse, o kimse ferahlığa erer ve düze çıkar. Rüyayı gören kişinin eli bolluğa kavuşur, korkuları, umutsuzlukları, karamsarlıkları ve çıkmazları son bulur, hayatı kolaylaşır ve güzelleşir diye yorumlanır.

Rüyada Piknik Tüpü Görmek

Rüyasında piknik tüpü gören kişi, sorunlarına çözüm, kafasındaki soru işaretlerine de cevap bulacak bu sayede rahat edecek demektir.

Rüyada Mesire Yeri Görmek

Rüyada mesire yeri görmek, rüya sahibinin rahat ve geniş geniş yaşayacağı bir hayatı olacağı, kaybettiği neşesine ve moraline yeniden kavuşacağı, hayal kurmayı ve onları gerçekleştirmeyi tekrardan deneyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kamp Görmek

Rüyada kamp görmek, rüya sahibinin daha disiplinli ve düzenli yaşaması gerektiğine, uykusuna ve beslenmesine dikkat etmesine, doktor kontrollerini de ihmal etmemesine işaret eder.

Rüyada Kamp Yapmak

Rüyasında kamp yaptığını gören kişi, atılımda bulunduğu ve girişim yaptığı işlerden yana hayal kırıklığına uğrayacak demektir. Rüyayı gören kişinin çok büyük beklentilerle girdiği işinden yana şansının yaver gitmeyeceğine ve sonucun üzücü olacağına delalet eder.

Rüyada Kamp Kurmak

Rüyada kamp kurmak, rüya sahibinin eğlence, keyif ve zevk peşinde olduğuna, inancını ve ibadeti boşladığına, kendini bu dünyaya kaptırdığına ve sadece menfaat düşündüğüne yorulur. Kişi, hayır işlerinden bihaberdir ve hak yolunda yapılması gerekenleri hiç umursamıyordur diye değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Piknik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. büşra (11 Haziran 2015 saat: 08:56)

    Oncelikle 19 yasindayim ve su an universite sinavina hazirlaniyorum. Gördüğüm rüyada kardesimle beraber amcamin evini yaktik. Ev birden alev aldi. Tabi kimseye gorunmeden kaçtık evden patlar falan diye. Bir de amcamin kucuk bir kizi var ama onun disinda evdeki bi odada baska bir erkek bebek var. Ve ben bebeğin evde olduğunu ev yandiktan sonra hatirliyorum. Once bizimkiler geliyor biz kosarken. Anlicaklar diye korkuyoruz falan. Sonra biz eve geciyoruz evlerimiz yan yana zaten. Ev yaniyor tamamen. Evin onunde bir mezar var. Sanirim amcamin vefat eden eski eşi diye dusunuyorum. Suçluluktan ölüyorum ama bebek yuzunden. Ama bebeğe hic bir sey olmadan cikiyor yangindan

  2. selim (04 Haziran 2015 saat: 13:48)

    Ben rüyamda eşim ile yeşil bir alanda piknik havasındaydık. ancak yanımızda herhangi bir malzeme falan yoktu, sofra yiyecek falan yoktu.
    yanımızda buğdaylar vardı ve erkek çocuğumuzla oyun oynayan birkaç tanımadık çocuk vardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,