RuyaTabirleri.com

Rüyada Piknik Yapmak

Rüyada piknik yapmak, sağlıklı, huzurlu, bereketli ve uzun bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin keyifle ve doyasıya yaşayacağı, hayatı kolay kolay dert etmeyeceği, sorunları abartmayacağı ve gönül rahatlığı içinde bir hayat süreceği anlamına gelir. Güzel bir rüyadır, rüyayı gören kişinin ekmeğini kazanması için yıpranmasına, eğilmesine, bükülmesine ya da çok çalışmasına gerek kalmayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Piknik Yaptığını Görmek

Rüyada piknik yaptığını gören kişi, ağız tadıyla, kafasına estiği gibi, her istediğini yerine getirme kolaylığına ve lüksüne sahip olarak yaşayacaktır diye yorumlanır. Kolay, zahmetsiz ve güzel yaşamaya işaret eder. Rahatlığın, konforun ve lüksün yerinde olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Piknik Alanı Görmek

Rüyada piknik alanı görmek, rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşamayacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman yalnızlığa düşmeyecek, yaşlandığında çevresinde çocukları ve torunları olacak demektir.

Rüyada Piknik Sepeti Görmek

Rüyada piknik sepeti görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin düzene gireceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına işaret eder.

Rüyada Piknik Masası Görmek

Rüyada piknik masası görmek, rüya sahibinin ekmeğini kazanmak için doğru yoldan ayrılmadığına bu sayede de Allah tarafından rızkının hiç kesilmeyeceğine yorulur. Her türlü nimetten ve güzellikten istifade etmeye, bolluk ve berekete kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Ormanda Piknik Yapmak

Bir kimse rüyasında ormanda piknik yaptığını görürse sıkıntılarından, korkularından, gereksiz telaşından ve aceleciliğinden kurtulur, kafası ve gönlü sakin şekilde rahat günler yaşamaya başlar. Kavgaların, gürültünün ve anlaşmazlıkların son bulacağı, barış ve sevgi ortamının sağlanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!