RuyaTabirleri.com

Rüyada Piknik Yapmak

Rüyada piknik yapmak, sağlıklı, huzurlu, bereketli ve uzun bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin keyifle ve doyasıya yaşayacağı, hayatı kolay kolay dert etmeyeceği, sorunları abartmayacağı ve gönül rahatlığı içinde bir hayat süreceği anlamına gelir. Güzel bir rüyadır, rüyayı gören kişinin ekmeğini kazanması için yıpranmasına, eğilmesine, bükülmesine ya da çok çalışmasına gerek kalmayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Piknik Yaptığını Görmek

Rüyada piknik yaptığını gören kişi, ağız tadıyla, kafasına estiği gibi, her istediğini yerine getirme kolaylığına ve lüksüne sahip olarak yaşayacaktır diye yorumlanır. Kolay, zahmetsiz ve güzel yaşamaya işaret eder. Rahatlığın, konforun ve lüksün yerinde olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Piknik Alanı Görmek

Rüyada piknik alanı görmek, rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşamayacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman yalnızlığa düşmeyecek, yaşlandığında çevresinde çocukları ve torunları olacak demektir.

Rüyada Piknik Sepeti Görmek

Rüyada piknik sepeti görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin düzene gireceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına işaret eder.

Rüyada Piknik Masası Görmek

Rüyada piknik masası görmek, rüya sahibinin ekmeğini kazanmak için doğru yoldan ayrılmadığına bu sayede de Allah tarafından rızkının hiç kesilmeyeceğine yorulur. Her türlü nimetten ve güzellikten istifade etmeye, bolluk ve berekete kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Ormanda Piknik Yapmak

Bir kimse rüyasında ormanda piknik yaptığını görürse sıkıntılarından, korkularından, gereksiz telaşından ve aceleciliğinden kurtulur, kafası ve gönlü sakin şekilde rahat günler yaşamaya başlar. Kavgaların, gürültünün ve anlaşmazlıkların son bulacağı, barış ve sevgi ortamının sağlanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Piknik Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. serpil deveci (21 Mayıs 2015 saat: 18:11)

  rüyada birtakım kişilerle pikniğe gidiyoruz ağaçların arasında fotoğraf çekiyoruz yaralı sincaplar geliyor ve bizden yardım istiyor arkadan kediler geliyor ve sincapları tam ısıracak ken ben yapma diyorum oda inadına yaparmışcasına sincabı ısırıyor

 2. mehmet koşay (07 Şubat 2015 saat: 10:57)

  Rüyada yeşil balık görmek 17 yaşındaki bir kız için neye işaret eder.bir arkadaşım görmüş. Camlı ve yeşil balık görmüş. Bu kişi henüz çocuk okuyor. Üniversite hazırlık yapıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

 3. Sevde (30 Aralık 2014 saat: 11:27)

  Rüyamda eski sevgilim ve arkadaslarımız oturuyoruz sonra bi şey oluyo ben çıkıyorum ama her yerde yatak var büyük bi yer annem ve küçük kardeşlerim geliyo piknik yapalım diyoruz yağmur yağıyo yatakların arasında ıslak olmayan bi yer buluyoruz bir sürü televizyonlar var hem tv izleriz diyorum uyandım

 4. selma (25 Ekim 2014 saat: 13:52)

  Rüyamda ailece piknik gibi bi yere gidiyoruz ama deniz de var orada ama mayo falan götürmemişim. Denize girmiyoruz. Herkes oturmuş piknik yapıyo. Az İlerimde sevdiğim insanı ailesi ile birlikte görüyorum. Suratı asık hep. Sadece bi kez gülümsüyo arabanın bagajından bişey çıkarırken. O da kızına mı ne gülümsüyor.Çünkü gerçek hayatta bu sıralar aramız iyi değil :'( onlar da ailece oturmuşlar . O yan uzanmış eli kafasının altında. Beni hiç görmüyo. Ben uzaktan hep bakıyorum ona. Yanına gidemiyorum :-(

 5. yaren (21 Eylül 2014 saat: 13:25)

  Ben ruyamda sevdigim oglani yanimda oturmus piknik alani gibi yerde arkadaslarla toplanmis gordum .elimde sporcu atleti vardi ve hep birlikte gulumsuyorduk.sevdigim elimden sporcu atletimi almak ve bakmak icin kolumu tuttu aldi ve bakti.iyiymis dedi.herkes mutluydu.koluma dokandiginda bunu gercekten hissettim.ama normal davrandim ve buyuk tepki vermek yerine sadece verdim ve bakmasini bekledim. Cok garipti cunku cidden o dokundugunda hissettim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,