RuyaTabirleri.com

Rüyada Pil Görmek

Rüyada pil görmek, yaşam enerjisine sahip olmaya, çalışma ve mücadele gücünü yitirmemeye, tabir yerindeyse karınca gibi yerinde durmaz olmaya ve zinde kalmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayat dolu ve kıpır kıpır olduğu anlamına gelir. Bu rüya bazen de karşı taraftan gelecek bir kıvılcımla yüreğinde kocaman bir ateşin yanmaya başlayacağına fakat devamının gelmeyeceği için bu ateşin sönene kadar rüya sahibine acı vereceğine işaret eder.

Rüyada Pil Almak

Rüyasında bir kimseden pil aldığını gören kişinin işleri ve hayatı biri sayesinde kolaylaşacak demektir. Rüya sahibinin güçlü, kuvvetli, namı ve makamı olan bir kişinin kendisine sırt vermesi sayesinde işlerinin yoluna gireceği ve rızık sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Pil Takmak

Rüyada pil takmak, rüya sahibinin azmi ve inatçılığı sayesinde başarıya ulaşacağına işaret eder. Kişi, çevresindekilerin tüm ısrarına aldırmadan kafasına koyduğunu yapmak için defalarca girişimde bulunacak ve adım atmaktan hiç vazgeçmeyecek, sonunda da mahcup olmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Pil Yutmak

Rüyasında pil yuttuğunu gören kişinin hayatından sıkıldığı ve bazı yenilikler yapmaya karar verdiği yorumu yapılır. Kişi kendini iyi hissetmek ve değişiklik yapmak için yeni yerlere gidebilir, yeni mekânlara girebilir ya da yeni arkadaşlıklar edinebilir.

Rüyada Pil Patlaması

Rüyada pilin patladığını görmek, ani ama güzel ve müjdeli bir haber almaya ya da beklenmedik ve mutluluk verici olaylar yaşamaya işaret eder. Hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada Pil Yemek

Bir kişinin rüyasında pil yediğini görmesi, o kişinin kafasında yeni iş projeleri ve dâhiyane fikirleri olduğu anlamına gelir.Rüya sahibi bazı atılımlarda bulunmayı düşünüyor ve işini değiştirmenin ya da büyütmenin planlarını yapıyor diye ifade edilir. Yakın zamanda plan ve projelerin hayata geçirileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!