RuyaTabirleri.com

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya rızkınızın artacağına ve geçiminizi kolaylıkla ve büyük bir karla kazanacağınıza işarettir. Rüyada bulgur pilavı pişirmek, farklı yerlerden elinize ulaşacak nimetlere ve berekete, bolluğa yorumlanmaktadır. Rüyada pirinç pilavı pişiren kimse özellikle iş hayatında birçok başarıya imza atar ve şan, şeref kazanır. Rüyada pilavı pişirmek için suyunu koymak, yakında başlayacağınız yeni bir çalışmaya; pilavı pişirip dumanının tüttüğünü görmek çok kısa bir süre içerisinde büyük menfaatler elde etmeye delalet eder. Rüyada büyük bir tencere pilav pişiren kişinin kısmeti çıkar ve bu kısmet çok hayırlı ve iyi bir kimsedir. Rüyada pilavı pişirip yemek rızık elde etme anlamına gelmektedir.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada ister pirinç ister bulgur pilavı olsun, pilav yemek geniş rızka ve mala yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse herhangi bir isteği varsa gerçekleşir, ihtiyaçları giderilir. Çünkü bu rüya her anlamda iyiliğin ve hayrın size ulaşması anlamındadır. Rüyada tahta kaşıkla pilav yiyen kişi önemli bir işe girişir ve sonunda büyük bir kar elde eder. Rüyada pilavı yerken içinden taş çıkması, haram mal kazanmaya veya yolunda giden işlerinizin bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada Pirinç Ve Bulgur Görmek

Rüyada görülen pirinç ve bulgur genellikle bereket ve bolluğun sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse bereketli bir dönem geçirir ve hayatı bolluk içinde geçer. Rüyada çok sayıda pirinç gören kişinin eline büyük bir servet ulaşır.

Rüyada Pilav Yemenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında pilav yiyen kişi, duygusal olarak çabuk yıpranan ve hemen demoralize olan bir karaktere sahiptir. Bu rüya iç dünyanızdaki kırılganlığınızı ve naifliğinizi, aynı zamanda da karamsarlığınızı yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!