RuyaTabirleri.com

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya rızkınızın artacağına ve geçiminizi kolaylıkla ve büyük bir karla kazanacağınıza işarettir. Rüyada bulgur pilavı pişirmek, farklı yerlerden elinize ulaşacak nimetlere ve berekete, bolluğa yorumlanmaktadır. Rüyada pirinç pilavı pişiren kimse özellikle iş hayatında birçok başarıya imza atar ve şan, şeref kazanır. Rüyada pilavı pişirmek için suyunu koymak, yakında başlayacağınız yeni bir çalışmaya; pilavı pişirip dumanının tüttüğünü görmek çok kısa bir süre içerisinde büyük menfaatler elde etmeye delalet eder. Rüyada büyük bir tencere pilav pişiren kişinin kısmeti çıkar ve bu kısmet çok hayırlı ve iyi bir kimsedir. Rüyada pilavı pişirip yemek rızık elde etme anlamına gelmektedir.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada ister pirinç ister bulgur pilavı olsun, pilav yemek geniş rızka ve mala yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse herhangi bir isteği varsa gerçekleşir, ihtiyaçları giderilir. Çünkü bu rüya her anlamda iyiliğin ve hayrın size ulaşması anlamındadır. Rüyada tahta kaşıkla pilav yiyen kişi önemli bir işe girişir ve sonunda büyük bir kar elde eder. Rüyada pilavı yerken içinden taş çıkması, haram mal kazanmaya veya yolunda giden işlerinizin bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada Pirinç Ve Bulgur Görmek

Rüyada görülen pirinç ve bulgur genellikle bereket ve bolluğun sembolüdür. Bu rüyayı gören kimse bereketli bir dönem geçirir ve hayatı bolluk içinde geçer. Rüyada çok sayıda pirinç gören kişinin eline büyük bir servet ulaşır.

Rüyada Pilav Yemenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında pilav yiyen kişi, duygusal olarak çabuk yıpranan ve hemen demoralize olan bir karaktere sahiptir. Bu rüya iç dünyanızdaki kırılganlığınızı ve naifliğinizi, aynı zamanda da karamsarlığınızı yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pilav Pişirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. islim (22 Ağustos 2016 saat: 10:59)

  ruyamda pirinc pilavi pisir mistim yanliz pilavin icine salca koymusum salca tam erimemis pilavda afif diri kalmisti annem gelmis pilava bakmisti kizim bu pilav pismemis salcasi dagilmamis yede bak diyordu bende yiyip baktimda pilavim pismemis dirilik vardi ama yinede onu tabaklara koymusuz ruyamda

 2. zeynepferdi (17 Ağustos 2016 saat: 07:40)

  ben bir kazan pilav pisiriyorum onu butun aile ile yiyoz sonrasinda ise kalkip gezmeye gidiyorum ama gezmeye gittigim yerdeuyuyorum ve nereyi nasil ne zaman gezdim bilmiyorum eve geldigimde ise annemler bana nereyi gezdigimi soruyor ama ben yanit ceremiyorum

 3. islim (05 Nisan 2016 saat: 00:08)

  Annem beni Gelin ediyor. Damat çok yakįşıklı uzun boylu zengin. Annem damadı tanimiyor. Annemin rüyasinda evlendigim kişiylen severek evlenmişim. Çok mutlu bir Ailem olmuş. Ben çok Mutluymuşum. Severek evlendigimden Annemlerden pirinç ve bulgur kendi evime taşimişim. Benim evimde çok güzel bir Vilaymış.

 4. Sebahattin Karaarslan (27 Haziran 2015 saat: 00:54)

  Eski iş arkadaşım, iş ortaklığı da yaptığım ve eski Milletvekili arkadışımın evindeyim. Arkadaşımın yaş günü varmış. Eski Başbakan Bülent Ecevit yaş gü nüne gelmiş, sarılıp kucaklaştık, sağlıklı ve güçlü bir yapıda idi, hiç konuşmadık ve oradan ayrıldı. Yaş günü olan arkadaşım Eceviti tanımıyormuş.

 5. Anonim (07 Nisan 2015 saat: 20:19)

  Ruyamda kayin validem baldizim eve gelmiştiler evde pirinc vardi sakladim eşim gormesin yeniden alsin eşim giti pirinci aldi getirdi kayin validem le birlikte yaptik getirdik yedik baktim bktim bitmişkayin valideme donup anne biz nekadar pilav yedik diyodum ama yere de dökulmüştu

 6. birsen (28 Şubat 2015 saat: 09:42)

  Merhaba. Rüyamda geniş bir evdeyiz benim evim oluyor.Çok Sevdiğim fakat ölmüş olan kayınbiraderim ve yine çok sevdiğim misafirlerim var. Uzaktan gelen ve yolda olan misafirlerim için ne yemek yapsam diye düşünüp soruyorum.misafirler gelmeden Pirinç pilavı pişiriyorum yiyiyoruz. Kayınbiraderim çok mutlu sürekli gülüyor ve espriler yapıyor. mutlu bir ortam yani. rüyamı yorumlarsanız Çok sevinimirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,