RuyaTabirleri.com

Rüyada Pilav Yapmak

Rüyada pilav yapmak, rüya sahibinin arzu ve emellerine çok kısa bir sürede kavuşacağına ve hayallerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Varlıklı bir tanıdık sayesinde yapılacak yeni ortaklıklar sayesinde kazanılan mala, mülke ve bol paraya da işarettir. Aynı zamana rüyada pilav yapmak, rüya sahibinin mutlu bir evlilik hayatı olacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına ve maddi zorluk yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek, rüya sahibi kişinin iyi niyetli bir insan olduğuna, çalıştığı ve yaşadığı ortamın emniyetli olduğuna, hoşgörü sahibi yeni arkadaşlıklar edinileceğine delalet eder. Rüyayı gören bekar bayanlar için pilav pişirmek, hayırlı ve zengin bir kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibi hiç evlilik yapmamış bekar bir erkekse, güzel, iyi huylu ve anlayışlı bir kadın ile hayatını birleştireceğine işarettir.

Rüyada İçli Pilav Yapmak

Rüyada içli pilav yapmak, maddi sıkıntılardan tez zamanda kurtulmaya, iş hayatında daha iyi imkanlara sahip bir iş değişikliği yaşayacağına, yeni işinizde başarı kazanacağınıza delalet olur. Bazı durumlarda ise nadiren, hoşnutsuz bir durumla karşılaşmaya, kederlenmeye ve geçim zorluğuna işarettir.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek, karlı ve kazançlı yeni bir iş ortaklığı yapacağınıza, ticari anlamda büyük ve hayırlı işlere gireceğinize işaret eder. Pilavın rengi beyazsa gelecek olan temiz ve müjdeli bir haber olarak yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Yapmak

Rüyada bulgur pilavı yapmak, rüya sahibinin kendi eli ile bir zarara uğrayacağına delalettir. Kişi yaptığı bulgur pilavını yediğini gördüyse, içinde bulunduğu üzüntüden, sıkıntıdan ve endişeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada Hamsili Pilav Yapmak

Rüyasında Hamsili Pilav Yapmak, yakın zamanda gelecek olan minik kısmetlere, size verilen sözlerin yerine getirileceğine, çok yüksek şansa sahip olacağınıza, özenilen bir hayata kavuşacağınıza delalet eder. Bazı tabirciler ise, rüyada görülen her türlü balığın şansa, fazla miktarda mal ve paraya yorumlamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pilav Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Birsen (06 Mart 2015 saat: 10:17)

  Merhaba,
  Bu aralar biraz fazla rüya görüyorum ve arka arkaya gönderiyorum Yorumuz için. Bu rüyamı da yine yaklaşık 1 hafta önce görmüştüm.
  Rüyamda rahmetli anneannemin evindeyiz. Kalabalığız 8-9 aylık bir bebek var yanımızda oturuyor. Bu arada çok öfkeli bir adam, ki sanırım bebeği almak istiyor ama benimle de bağlantısı olduğunu hissediyorum. Öfkeyle bağırıp çağırıyor ve zorla merdivenden çıkıp içeriye girmeye çalışıyor. Fakat ev halykından birkaç kişi ona engel oluyor. Ben de kapı aralığından onları izliyorum beni görmemesi için gizleniyorum. Sonra adam gidiyor sanırım çünkü sesi gelmiyor. Aynı anda sokakta benim ailemden olan ve uzun zamandır görmediğim bir kadının adama bağırdığını duyuyor ve pencereden görüyorum. Adamın gittiğine emin olunca bebeği kucağıma alıyorum çıkmak için. Kanepenin üzerinde de 2 anahtarlık var üzerinde birkaç anahtar bulunan. Herkes evden çıktığı için dışarıda kalmayalım diye düşünüyorum ve anahtarları ceplerime koyuyorum. Odanın dışına çıkıyorum yine bişeylerin arkasına gizlenerek bakıyorum bağıran adam oralarda mı diye. Çok uzun zamandır görmediğim bir iş arkadaşımı görüyorum. Kendimi güvende hissedip ortaya çıkıyorum. Burda uyandım sanırım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 2. Birsen (06 Mart 2015 saat: 10:12)

  Merhaba,
  Bu rüyayı 1 hafta önce görmüştüm.
  Rüyamda geniş bir evdeyiz benim evim oluyor. Ölmüş olan ama çok çok sevdiğim kayınbiraderim ve birkaç kişi daha var. Ayrıca uzak yoldan gelecek olan yolcularımız varmış. Gelmek üzere olduklarını düşünerek ne yemek yapsam diye telaşlanıyorum. Sonra bir tencerede pirinç pilavı pişiriyorum. Çok güzel oluyor. Yer sofrasında kayınbiraderim ve eşimin dayısı oturuyorlar pilav ikram ediyorum ikisine de. Ben oturmuyorum fakat ayakta tadına bakıyorum sanırım pilavın tadına çünkü çok lezzetli geliyor. Kayınbiraderim çok neşeli ve espriler yapıyor. Gülüyoruz hepimiz. Yorumunuzu heyecanla bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,