RuyaTabirleri.com

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili bazı yeni kararlar alacağına ve bu konuda hiçbir şartta ve koşulda geri adım atmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşamında kafasına yatmayan ve içine sinmeyen bir takım meseleler olduğuna ve kişinin bu durumdan kurtulmadığı sürece mutluluğu ve huzuru tam olarak bulamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Pilav Yediğini Görmek

Rüyada pilav yediğini görmek,  rüyayı gören kişinin cesaretini ve öz güvenini toplayarak, bugüne kadar hep çekimser kaldığı ve bir türlü atılım yapamadığı bazı işlerden yana girişimde bulunacağına ve bu konuda sonuç ne olursa olsun razı geleceğine ve denemiş olmayı zaten kazanç sayacağına tabir edilir.

Rüyada Etli Pilav Yemek

Rüyada etli pilav yemek, rüya sahibinin hanesine bolluğun ve bereketin geleceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına ve tüm aile bireylerinin daha güzel, konforlu ve zengin bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Tavuklu Pilav Yemek

Rüyada tavuklu pilav yemek de hayır olarak kabul edilir ve hemen hemen etli pilav yemek gibi tabir edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine ve bu sayede toplum içinde itibar edinmeyi başaracağı gibi aynı zamanda da rahat rahat harcama yapacağı kadar maaşı olacağına delalet eder.

Rüyada Buhara Pilavı Yemek

Rüyada buhara pilavı yemek, rüya sahibinin aklına geldikçe kendisini hem hüzünlendiren hem de mutlu eden bir gönül defterinin yeniden açılacağı ve belki de olumlu yönde gelişme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

Rüyada pirinç pilavı yemekle pilav yemek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin içine kapanık oluşundan, suskunluğundan ve kendini hep saklıyor olmasından vazgeçip açılacağına ve düşüncelerini açık açık söyler olacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pilav Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. gülüzar (03 Nisan 2014 saat: 19:34)

    rüyamda cami mi desem türbe mi desem bilmiyorum ama mevlanayla alakalı bir yerdeyiz yanımda birkaç kişi var ben önce diyorum namaz kılsak sonra vazgeçiyoruz(son zamanlarda namazı bıraktığım için olabilir bu) sonra orada oturuyoruz sonra bize ikram geliyor ikramda haşhaşlı baklava ( haşhaşlı baklava hayatımda hiç duymadım) ve etli ve tavuklu karışık pilav geliyor ben afiyet yiyorum . tabirini çok merak ediyorum teşekkürler..

  2. gülşen (11 Mart 2014 saat: 13:32)

    sabah saat 11 gibi uyandım zaten rüyayı da o vakitlerde gördüm. benim oda arkadaşımla aramız oda temizliği sebebiyle son zamanlarda çok iyi değil fakat kötü de değil sadece gerekmediği sürece konuşmuyoruz her neyse rüyamda gördüm. biz normalde bir odada 3 kişi kalıyoruz ama rüyamda başka bir kız daha gelmişti odaya ve biz oda mensupları da bu durumdan pek memnun değildik tam yatağını yerleştiriyorduk ki idareden bir kaç memur geldi ve odaya bakıp dedi ki bu yatak bu odaya uygun değil yeni arkadaşa seni başka odaya alacaz dedi ve tam o sırada da aramın pek iyi olmadığı oda arkadaşım yatağı odadan çıkarmaya çalışıyordu ben onu görür görmez hemen yardım etmek için yanına gittim ve yatağı taşımak için üstüne koyacağımız tekerlekli aletin bir köşesinden tuttum ve o esnada arkadaşımla konuştuk ve barıştık birbirimize sarılıp birbirimizi öpüp barıştık ve tam o esnada sesler geldi yurtta çok korkunç bir şey olmuştu o kadar korktuk ki arkadaşım kendini korkudan camdan attı ve ben de koridorda koşarak kaçıyordum saklanıyordum ve sonra tam kendimi dışarı atacaktım ki arkadaşım koşarak yanıma geldi ve bana ”koş Meryem ana (hz. Meryem) seni çağırıyor ve seni bekliyor.” dedi. o kadar şaşırdım ve sevindim ki çok farklı bir duyguydu neyse ben de koşa koşa gittim rüyamda Meryem anayı görmek çok mutlu etti beni. bana etli pirinç pilavı ikram etti ve ben de yedim lakin pilavı o kadar güzeldi ki tadı tuzu yağı kıvamı her şeyi mükemmeldi ömrümde öyle güzel ne pilav ne de yemek yedim… sadece ben tek yemiyordum orda başka kişiler de vardı onlarda yiyorlardı ama yemekten en çok zevk alan bendm sonra orda bir adam tamam sonra yemeye devem edersiniz şimdi kaldıralım dedi ve eski fırın tepsilerine benzeyen kabın içindeki etli pirinç pilavını sofradan kaldırdı ama ben hala kaşıklıyordum bırakmak istemiyor bitirmek istiyordum o kadar ki tadı güzeldi. kısa bir süre sonra Meryem anayla (HZ. MERYEM) bakışıyorduk karsimda duruyordu ve tebessüm ediyordu bana. rüyamda meryem anayı görmem gerçekten çok farklı bir duygu uyandırdı bende hele ki bana öyle güzel bakması bana sevgi dolu bakması daha da güzel duyguydu… şimdiden teşekkür ediyorum size…

  3. MERYEM (07 Ocak 2014 saat: 12:18)

    ölü olan babamı rüyamda gördüm,annem çok büyük bir kalabalığa türbede kazanlarda yemek yapmış , ve babam bir kenarda oturmuş bizleri izliyordu.Ben onun ölü olduğunu ve bizi izlediğini rüyamda farkında idim.kuzenim yanıma yaklaşıp babamın öldüğü zaman cenaze evine yemek gönderdiğini halen o yemekten kalıp kalmadığını soruyor ben kalmadığını fakat , annemin farklı yemekler yaptığını söylüyorum buyur ediyorum. o esnada uyandım.Henüz babamın 40 ı cıkmadı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,