RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Pileli Etek Görmek

Rüyada pileli etek görmek, kişinin alım gücünün her zaman yüksek olacağına ve maddi konularda endişeye düşmeden, gayet sakin, huzurlu bir hayat sürdürüleceğini işaret eder. Bekar kişiler için kısa zaman sonra evlilik planları yapmaya başlayacaklarını ve heyecan duyacakları bir beraberliğe adım atacaklarını, aşık olacaklarını tabir eder. Kederden, üzüntüden uzaklaşmak, istenilenlere daha kolay ulaşmak, iş konusunda bereketli bir kazanca sahip olmak demektir. Farklı bir yoruma göre, pileli etek gören kişiler maddi açıdan tasarruf konusunda zayıflık gösterirler ve ellerindeki parayı çok harcamak yahut har vurup harman savurmak şeklinde bitirirler. Maddi sıkıntı çekilmese bile, birikim yapmak konusunda zayıf olunduğuna da dikkat çeker.

Rüyada Pileli Etek Giymek

Beyaz pileli etek giymek, zihnen rahatlamak, akıl karıştırıcı sorulardan kurtulmak ve bir süredir çözüme kavuşmayan bir meseleyi aydınlığa kavuşturmak demektir. Bekar bir bayan için evlenmek ya da nişanlanmak demektir. Kırmızı pileli etek giymek aşka ve kişiyi heyecana sürükleyecek haber almaya, siyah pileli etek giymek ise elde edilen başarılar ve rahat yaşama koşullarıyla çevredeki kişilerin kıskançlıklarına, nazarına maruz kalmak demektir. Sarı renkte pileli etek giyenler kısa süreli bir rahatsızlık atlatırlar.

Rüyada Pileli Etek Almak

Rüya sahibinin hayatı ile ilgili bir karar alacağını bildirir. Özellikle var olan sıkıntıların ya da gidişatın değişmesi gerektiğine inananların strateji belirleyeceklerini ve planlı, programlı şekilde hareket edeceklerini işaret eder. Ruhen temizlenmek, arınmak ihtiyacı içinde olunduğunu ve bu durumu sağlayabilmek adına huzur kaçıran unsurlardan kurtulmak için çaba gösterileceğini delalet eder.

Rüyada Pileli Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Aynı anda ilgi duyulan konuların çokluğuna ve kişinin birden fazla yeteneğe sahip olduğuna, bu durumu lehine çevirmek, değerlendirmek istediğine işaret eder. Çevresiyle barışık, insanlarla rahat iletişim kuran, eğlenceli, açık görüşlü ve kendinden emin kişilerin güçlü psikolojilerini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!