RuyaTabirleri.com

Rüyada Piliç Görmek

Rüyada piliç görmek, genelde iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylara, yaşayacağı sorunlara, sıkıntılara, hayal kırıklıklarına ve hastalıklarına tabir edilir. İşlerin durması, başarının önüne engeller çıkması, kişinin şansına ve kısmetine nazar değmesine işaret eder. Kötü ve zor günler geçirmeye, malından ve parasından kaybetmeye, bereketin kaçmasına, verimin düşmesine ve tersliklerin arka arkaya yaşanmasına alamet eder.

Rüyada Piliç Yemek

Rüyada piliç yemek, büyük şans olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin geleceği için yapmak istediği hayırlı ve doğru yatırımı yapma imkânı elde edeceğine bu atılımı sayesinde ileride bolluk, bereket ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, borçların artacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına fakat hiç beklenmedik bir anda tüm bu zorlukların atlatılmasını sağlayacak ve kişiyi kurtuluşa getirecek yollar bulacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Yemek

Rüyada tavuk yemek, rüya sahibinin zorluktan rahata geçeceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek, anlaşmazlığa, çatışmalara, kavgalara ve ayrılıklara işaret eder. Rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı büyük problemleri aşamayacağına ve birlikteliğini noktalamaya karar vereceğine yorulur.

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek, bol kazanç ve zenginlik olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerden kendisini tatmin edecek kadar dolgun bir gelir elde edeceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına ve elinin de bolluğa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, dinde ve huyda olgunlaşmış, güzel davranışları ve konuşmaları olan, yalan yanlış konuşmayan ya da böyle işler yapmayan, hileden, ihanetten ve fesattan uzak duran bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: