RuyaTabirleri.com

Rüyada Pilot Görmek

Rüyada pilot görmek, başarılı olmaya, eğitim hayatında hep birinciliği hak etmeye, kişinin çalışkanlığı sayesinde her zaman ön planda olacağına ve kariyerinde hayal ettiği noktaya ulaşacağına işaret eder. Parlak fikirlerini, çalışkanlığı ile bir araya getirmeyi sağlayan ve böylelikle aldığı zaferlerle adından söz ettirmeyi başaran bir kimsenin varlığına delalet eder. Başarının beraberinde getirdiği mutluluğa, huzura ve zenginliğe tabir edilir.

Rüyada Pilot Olmak

Rüyada pilot olmak, hayattaki her arzusunu ve her hedefini yerine getirecek birinin varlığına delalet eder. Büyük ve önemli bir insan olmaya, emrinde çok sayıda kişi çalıştırmaya, son sözü söyleyen kimse haline gelmeye ve yanında çok kişiye ekmek yedirmeye yorulur.

Rüyada Uçak Kullandığını Görmek

Rüyada uçak kullandığını görmek, kimsenin etkisinde kalmadan ve güdümünde olmadan, bildiği yoldan gitmeye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili kararları kendisinin alabilme yeterliliğine sahip olacağına ve bu konuda ailesine dahi taviz vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak görmek hayır ve iyilik bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin, hayatında çok güzel ve olumlu değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin umutlarının karşılığını bulacağına ve başarılarının karşılığında hayal kırıklığı yaşamayacağına yorulur.

Rüyada Hostes Görmek

Rüyada hostes görmek, kişinin uğraştığı işte ya da mesleğinde işinin ehli olacağına ve bu durumun kendisine büyük avantajlar sağlayacağına delalet eder. Bu sayede yeni ve hayırlı iş ortaklıkları veya teklifleri almak anlamına gelir.

Rüyada Hostes Olmak

Rüyada hostes olduğunu gören kişinin yakın zamanda terfi edeceğine ve daha yüksek bir makamda bir işin başına geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, hak ettiği ve çok istediği noktaya geleceğine ve kariyerinde istediği yerde durmayı başaracağına yorulur. Başarı sayesinde takdir görmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pilot Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Selin (15 Temmuz 2015 saat: 06:05)

    Ben 13.10.96 doğumluyum hacet namazına yattım evleneceğim kişiyi ve illerdeki mesleğimi görmek için ve 4/5 tane farklı rüya gördüm ve tahmin edemedim 1.sinde gökyüzünde bir pilot ucak kullanıyor gökyüzü baya güzeldi ve evden ben gökyüzünü görebiliyordum 2.sinde tren yolu gördüm ve treni yanlış bindim son anda fark edip geri döndüm hemen sonra sebzeler ve bir okulu kazanmısım Karadeniz’de ama ben ztn ünü okuyorum ne alaka anlamadım açıklamasını yaparsanız kısa zamanda cok sevinirim

  2. cihat (03 Temmuz 2014 saat: 11:46)

    Rüyamda okul vardı ve ben okulun bahçesinde tek başıma duruyordum elimde kare şeklinde bir prizma vardı beyaz ve parlaktı, daha sonrasında sarı ve beyaz (beyaz ağırlıklı) olarak bir ışık bir nur gördüm ve bu ışık yaklaştıkça yaklaştı ve bana sorular sormaya başladı bende elim önümde bağlı iki büklüm olarak cevap verdim fakat n soru sorulduğunu hatırlamıyorum ama her sorunun arkasından allahım diye hitapediyorum sonra insan suretine dönüştü bayağı nurlu ve genç bir erkek suretine, yanlış bir şey söylüyorsam rabbim af etsin ama bu sekildeydi rüyam. Daha sonrasında bana bir isteğin var mı diye sordu ben orada da bir cevap verdim ama ne cevap verdim hatırlamıyorum ve arkadan tanımadığım bir ses o an Allahımız diye sürekli tekrar ediyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,