RuyaTabirleri.com

Rüyada Pınar Görmek

Rüyada pınar görmek, hayırlara alamet eder, iyilik ve güzellik bulmak anlamına gelir. Bolluğa, berekete, zenginliğe, şansa, kısmete ve berekete delalet eder. Kişinin çektiği tüm sıkıntıların biteceğine ve belki de yıllardır beklediği şifaya kavuşacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, hasretliği bitirip, sevdiklerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada pınar görmek, kişinin her muradının gerçek olacağına tabir edilir.

Rüyada Pınar Suyu Görmek

Rüyada pınar suyu görmek, rüya sahibinin kendisine hayır, menfaat ve kazanç getirecek ve faydası dokunacak bir kişi ile hareket edeceğine bu kişi sayesinde geçimin kolaylaşacağına ve hayatının güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada Pınar Suyu İçmek

Rüyada pınar suyu içmek, rüyayı gören kişinin yaptığı işteki başarısının her geçen gün daha da artacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, keyfinin ve ağız tadının yerinde olması sayesinde hiçbir kötü hastalığının da olmayacağına ve dilediği gibi yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Pınardan Abdest Almak

Rüyasında pınardan abdest aldığını gören kişi, zor günlerini aşacak, güzel ve mutlu günlere kavuşacak demektir. Rüya sahibinin sağlığının da keyfinin de yerine geleceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek, rüya sahibinin canını istese kendisine canını verecek ve onunla ölüme bile gelecek bir dostunun olacağına, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek, iyi değildir. Uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin yaşayacağı musibetlere işaret ederken bir yandan da kötü kişilerle karşılaşacağına ve bu kişilerden sıkıntı ve ağırlık alacağına alamet eder.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, eli bol, mert ve sözünün eri olan bir kimseye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!