RuyaTabirleri.com

Rüyada Pipet Görmek

Rüyada pipet görmek, zahmetle elde edilen bir sonuca işarettir ve yapılan işe çok büyük emekler sarf edildiğinin, kişinin maddi birikimleri kadar, maneviyatını da bu işe verdiğinin ifadesidir. Kazanılan parayı ağız tadıyla yiyecek olmaya da yorulur. Fazla masraf çıkaracak bir tadilat işine girmek ve hesapta olmayan paralar ödemek yüzünden borçlanmakla tabir olunur. Pipet gören kişi yaşlı ise uzun süren, fazla hayati olmayan ama kişinin sosyal, gündelik yaşamını kısmen de olsa olumsuz etkileyen bir rahatsızlığın tedavi sürecine girileceğini bildirir. Kamıştan yapılan bir pipet görmek maddi sorunlara delalettir ve ele geçen paranın her ihtiyaca yetmediği, borçlanmak zorunda kalınacak bir dönem geçirileceğini tabir eder. Aynı zamanda manevi zenginlik ve hayatın güzel yanlarını keşfetmek için çıkılacak uzun bir yolculuğun da ifadesidir. Plastik pipet eşler arasında uzun sürecek sevgi ve saygıya, çok büyük sorunlar olmadan yaşamaya alamettir.

Rüyada Pipet Bulmak

Elden gitmiş, kaybedilmiş veya başkasının aldığı bir mala geri kavuşmaya yorumlanır. Kişinin aile hayatının huzur dolu olacağını, özellikle çocukları ile alakalı sorunlar yaşamadan mutlu şekilde hayatını sürdüreceğine alamettir. İşten ayrılanların geri döneceklerine veya çağrılacaklarına tabir edildiği gibi, mesleki konuda başarılarla dolu bir geleceğe de delalettir.

Rüyada Pipet Almak

Her türlü arkadaşlık, komşuluk ve akrabalık ilişkilerini yoluna koymak manasına gelir. Girilen işlerin, evliliklerin yahut şirket ortaklıklarının çok uzun yıllar süreceğini, mevcut durumun dışına çıkılmadan ve risklerle karşılaşılmadan, sakin, huzurlu bir hayat sürüleceğinin ifadesidir. Disiplinli şekilde çalışmak ve tatil yapmadan, ara vermeden işine odaklanmak anlamındadır.

Rüyada Pipet Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir işi yaparken zorlanmanın yahut uzun süredir aynı işi yapan kimselerde görülen isteksizliğin, bıkkınlığın işaretidir. Genellikle gereğinden fazla sürmüş, kişinin elinde kalmış bir iş, proje veya rica üstüne yapılan bir şeyin yarattığı sıkıntıya yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!