RuyaTabirleri.com

Rüyada Pirana Görmek

Rüyada pirana görmek, uzun zamandan beri kötü giden şansın düzeleceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine ve çok hayırlı işlere girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam tersi bir şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin, işlerinin çok kötü bir hal alacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına işaret eder.

Rüyada Pirana Balığı Görmek

İş hayatında kötü zamanlar yaşayan rüya sahibinin, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine ve daha çok kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine rivayet eder.

Rüyada Pirana Avlamak

Rüyayı gören kişinin, işlerinde yaşanan sorunları çözmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiğine, uzun bir zamandan beri yaşanan sorunların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, aile hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların son bulacağına ve sıkıntılı bir dönemde olunduğu için kaçan fırsatların yerine yeni fırsatların yakalanacağına alamet eder.

Rüyada Pirana Isırması

İş hayatında uzun zamandan beri iyi giden işlerin yaşanan bazı sorunlar yüzünden bozulacağına, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı sorunların ve sürtüşmelerin olacağına ve bu sebeple küslükler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına ve yakın bir zamanda eline geçecek yüklü bir para ile çok daha rahat bir hayata adım atacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: