RuyaTabirleri.com

Rüyada Pırasa Görmek

Rüyada pırasa görmek, hayır ve fayda görmeye işaret eder. Rüya sahibinin, kendisi de dahil hiç kimsenin kendisinden böyle bir şey ummadığı birinden maddi anlamda fayda bulacağına işaret eder. Rüyada pırasa görmek, sağlığını kaybetmiş bir kişiden gelecek olan yardım şeklinde tabir edilir. Bu kişi elindekini avucundakini rüya sahibine bağışlayacak demektir. Rüya sahibinin yakın akrabası da olabilir, hane dışından olan ama kendisine çok değer veren, canını istese canını bile esirgemeyecek olan bir kişi de olabilir.

Rüyada Pırasa Yemeği Yemek

Rüyasında pırasa yediğini gören kişinin kalbine fesat ya da hile çökecek ve rüya sahibi kendisinin de şaşıracağı ve beklemeyeceği bir fenalık yapacaktır. Rüya sahibi bu kötülüğe bir kere niyetlenmiştir ve vazgeçmeyip mutlaka sonuna kadar gidecektir diye tabir edilir.

Rüyada Pırasa Doğramak

Malını bölüştürmek anlamına gelir. Rüya sahibi, mal varlığını ya da parasını kardeşleri arasında ya da varsa çocukları arasında pay edecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre pırasa doğramak malını ziyan etmek şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Pırasa Toplamak

Rüya sahibinin yanlış kişilere bulaşıp, onlarla oturup, onlarla kalkıp, onlarla yaşar hale gelmesine ve onlara benzemesine bu nedenle de yanlış şeyler yapmasına delalet eder.

Rüyada Pırasa Almak

Rüya sahibinin hatalarını tek tek fark ederek bunlar için hayıflanmasına ve kendine kızarak, vicdanı ile yüzleşmesine işaret eder. Kişi, bu hataları nasıl yaptığını kendisi bile bir türlü anlayamıyordur.

Rüyada Pırasa Dikmek

Rüyasında pırasa diktiğini gören kişi, hazırdan variyete sahip olacak demektir. Bir gayrimenkul, emlak ya da araba sahibi olabilir ya da bir yerden toplu bir para elde edebilir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin kendisine aile varlığından pay düşeceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!