RuyaTabirleri.com

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek işgüzar kimselere delalet eder. Bu kişiler üzerlerine vazife olan ya da olmayan her şeye karışırlar. Bu tavırları ve yaklaşımları nedeniyle herkese yaka silktirip, insanların kendilerinden bıkmalarına ve sıkılmalarına neden olurlar.

Rüyada pire görmek, rüya sahibinin arasına mesafe koymayı planladığı kişilere delalet eder. Çünkü bu kişiler, rüya sahibinin iyi niyeti, güler yüzü ve hoş görülü yaklaşımı nedeni ile rüya sahibini istismar ettikleri gibi her gün sayıları da hızla artmaktadır. Bu rüya kişinin aile hayatına da yorulur. Hane içindeki bazı huzursuzluklara ve sorunlara işaret eder.

Rüyada Pire Isırması

Rüya sahibinin kafasına takacağı ve içine atıp kendine dert edeceği şeyler yaşamasına delalet eder. Kişi, kendisi hakkında asılsız ve gerçek dışı söylemler nedeni ile bir hayli zor zamanlar geçirecektir.

Rüyada Pire Öldürmek

Rüya sahibinin omuzlarına binmiş gereksiz yükten ve adeta pire, bit gibi kanının emip kendisini sömüren kişilerden kurtulacağına, bu sayede de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına ve adeta yeniden doğmuş gibi olacağına işaret eder. Rüyada pire öldürdüğünü gören kişinin işleri de açılacaktır.

Rüyada Pire Yakalamak

Dost sanılan düşmanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasına ve rüya sahibinin bu kişilerden kurtulmasına tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında önüne taş koymak için uğraşan ve rüya sahibinin koltuğunda gözü olan kişileri fark edip, kendinden uzaklaştırması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Üzerinde Pire Görmek

Bu rüya tabir yerindeyse koynunda yılan beslemek şeklinde açıklanabilir. Rüya sahibinin ailesine çok yakın olan, sürekli evine ve iş yerine girip çıkan, güler yüzü ile kendini sevimli gösteren art niyetli kimseye işaret eder. Bu rüya, kişi için çevresindekilere karşı daha temkinli olması yönünde bir uyarı niteliğindedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pire Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Buse (15 Kasım 2015 saat: 14:30)

  Annemin amcasi bize oturmaya gelmisti benim her zaman oturdugum bir tekli koltuk var oraya oturmustu 5 dakika sonra eve gitti bende koltuguma oturdum birseylerle ugrasiyordum bir an da kollarimda siyah siyah pireler dolasmaya basladi yakalamaya calistim tutamiyordum parmaklarimin arasindan zipliyorlardi ve cok can yakici bi isirmalari vardi vampir gibi yapisiyorlardi sonra uyandim zaten

 2. Ahmet gülhan (14 Ekim 2015 saat: 18:11)

  Merhaba mesleğim kasaplık şuan askerlik vazifemi yapıyorum rüyamda koyun keserken bi an vücudum kasinmaya başladı tişörtü mü çıkarttığım an sağ omzum komple pire doluydu yanımda abim vardı projeleri almaya çalışıyordu o anda yarı uyanıklık vardı ve vücudum kaşınıyordu.

 3. beyza (31 Temmuz 2015 saat: 08:53)

  Rüyamda ablam annem ben oturuyorduk. Ablamın saçı kaşınıyordu. Ben ablamın saçına baktm. Bir tane biti elime aldım. Bit simsiyahtı. Ablam çok üzgündü. Kucağında da erkek yiğenim vardı. Bite bakarken zıpladı. Ama bit zıplamaz pire zıplar. Tam anlayamadım

 4. Nazlı özlem doğan (26 Temmuz 2015 saat: 20:02)

  Rüyamda uyurken kollarımı vücudumu pirelerin sardığını görüyorum üstümden atmaya çalışıyorum. Bir bayan aa korkma pire gelmesi para geleceğini gösterir dedi. Ama rüyamda devamlı üstümden pireleri atmaya çalışırken uyandım. Ne anlama geliyor…

 5. cuneyt (14 Haziran 2015 saat: 14:03)

  Su siralar esimle bosandik ve cok sıkıntılı bir surecteyiz
  ruyamda uzerimde kirmizi bir tsort var ve uzerinde sayilamayacak kadar cok pire var hepsi bir tarafa zipliyor tiksiniyorum ve hemen hepsini eziyorum kacamiyorlar kirmizi tsort kandan kizila boyaniyor

 6. Recep arslan (29 Nisan 2015 saat: 05:45)

  Müdürü olduğum şirkette personelim eski kullanılmayan bir komyonete biniyor.kamyonette pireler yuva yapmış ve yüzlerce pire personelimin üzerini sarıyorlar. Benimde üzerime sarmıştır diye personelden benim üzerimden montumu çıkarıp sirkelemesini istiyorum. O sırada küçük kızımda orada ve o da müzik dinlemek için kamyonete biniyor hemen kamyonetten indiriyorum. Biraz sonra ben farketmeden kızımı tekrar kamyonete binmiş görüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,