RuyaTabirleri.com

Rüyada Pirinç Çuvalı Görmek

Rüyada pirinç çuvalı görmek, bolluk ve bereket dolu günler, hiçbir maddi sıkıntıya uğramadan geçecek güzel bir hayat demektir. Pirinç çuvalı çok sayıda çocuk sahibi olmak anlamına geldiği gibi, kişinin yaşlılığında torunlarını göreceğinin, uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağının da habercisidir. Pirinç çuvalı zenginlik ve yükselme anlamına da gelir. İş alanında kişiyi her geçen gün daha başarılı yollara çıkaracak fırsatların bolluğuna, para konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden yaşanacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına da tabir edilir. Çok zor günler geçiren ve ekmeğini deyim yerindeyse taştan çıkaran rüya sahibinin tüm emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, çetin hayat koşullarının nihayete ereceğine, yepyeni, heyecan uyandıran ve coşku içinde karşılanan gelişmelere de haber verir. İçi kabuklu pirinç çuvalı görmek zahmet çekerek elde edilen yüklü paralara ve aileden gelecek birden fazla mirasa alamettir.

Rüyada Pirinç Çuvalı Taşımak

İçi dolu pirinç çuvalı taşımak hayal edilenden çok daha fazlasını elde etmek, zenginleşmek anlamına gelir. İçi boş pirinç çuvalı taşımak ise hayallerin biraz daha ertelenmesi gerekeceğine, rızkın yavaş yavaş artacağına yorumlanır. Boş pirinç çuvalı aynı zamanda eldeki imkanların düşünmeden kullanılması sonucunda bir anda parasız kalmak demek olduğundan kişi için uyarı olarak da ele alınmalıdır.

Rüyada Pirinç Çuvalı Satın Almak

Güçlü olmanın, her türlü zafiyetten uzak durmak manasındadır. Ruhen kişiyi yıpratan durumlardan kurtulacak olmanın ve gayrimenkul almanın da habercisidir. Sahip olunan paranın, malların ve hayat standartlarının en yüksek güvenlikte garanti altına alınacak olduğunun, kişinin evlatlarına da çok güzel bir gelecek sunacağının müjdecisidir.

Rüyada Pirinç Çuvalı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini iyi hissetmek için yaşamın her anından zevk almaya çalışan rüya sahibinin küçük mutluluklarla tatmin olduğunun ifadesidir. Yaşama duyulan saygının, içi huzuru her şeyin üstünde tutmanın, maneviyatı yükselterek yaşamak istemenin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!