RuyaTabirleri.com

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada pirinç görmek zenginliğe ve bolluğa işaret eder, aynı zamanda rızık demektir. Rüyada görülen pirinç işlerde yükselmeye, yeni başlangıçlara ve yeni ilişkilere delalet eder. Pirinç yemekse hem huzur ve mutluluk hem de variyete sahip olmak demektir. Pirinç bir yandan da çok zor şartlarda, yazın güneşin alnında, kışın soğuğun ortasında çalışarak elde edilmiş kazanç ya da gayrimenkul anlamına gelir. Rüyada kabuklu pirinç görmek ve pirinci kabuklarından ayırmak rüya sahibinin malını garanti ve güvence altına almasına işaret eder. Pirinç pilavı yapmak ya da yemek zenginliğin ve bolluğun artmasına delalet eder. Rüyasında pirinç gören kişi güçlü ve mal sahibi biri olacak demektir. Rüya sahibi toplu şekilde bir poşetin ya da bir çantanın içinde çok pirinç görürse bu istenenden de çok kazanç anlamına gelir.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek de pilav pişirmek de aynı manalara gelir. Pilavın cinsinin ne olduğu önemli değildir. Eğer rüya sahibi kendini pilav pişirirken ya da pilav yerken görürse bu o kişinin yokluktan kurtulup, mal sahibi olmasına ve rahat yaşamasına işaret eder.

Rüyada Pilav Dağıtmak

Rüyada pilav dağıtmak ya da pilav vermek hayırlı işler yapmaya ve Allah katında sevap işlemeye delalet eder. Rüya sahibi rüyasında pilav dağıtıyor ya da veriyorsa bu o kişinin düşkün, fakir ya da hasta birine yardım edeceği anlamına gelir.

Rüyada Pirinç Pilavı Pişirmek

Rüyada görülen pirinç genel anlamıyla kazanç, rızık, güzel işler yapmak ya da güzel olaylarla karşılaşmak demektir. Pilav yemek ne kadar hayırlıysa pilav pişirmek de o kadar hayırlı ve güzel anlamlara gelir. Rüyasında pirinç pilavı pişirdiğini gören kişinin evinin bereketi artar, kazancı da çoğalır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pirinç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nur66 (15 Ekim 2014 saat: 10:30)

    rüyamda inek ve boğalarla dolu bir ahırdaydım fakat üstü açıktı ahır aydınlıktı yerler bembeyaz topraktı.bütün ineklerin sütü sağılmış ve büyük kaplarda duruyordu. çıkmak istedim ordan çıkamadım. daha sonra 3 tane aslan gördüm 1 tanesi yavruydu. inekleri kovalamaya başladılar o arada fırsat bulup bir tümsekten yükseğe atladım. sonra sag tarafıma bakıyorum aşağıda kızım duruyor, diger taraftada hiç tanımadığım bir adam. aldıgım pirinç ve bulgur poşetini açıp kızımın üstünden döküyorum. çay ve şeker paketinide o diğer tarafta duran tanımadığım kişiye veriyorum.sonra uyandım tabi.rüyam konusunda beni aydınlatırsanız sevinrim.tşkler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,