RuyaTabirleri.com

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

Rüyada pirinç pilavı yemek, kişinin rızkındaki artış nedeni ile bir anda beklemediği bir refah düzeyine çıkacağına ve moralinin yükseleceğine, üzerindeki nazarın sona ermesi sayesinde bütün işlerinin rast gideceğini tabir eder. Bolluk anlamına gelen rüya arzu edilen ne varsa hepsine fazlası ile sahip olmak, maddi anlamda herhangi bir zorluk çekmeden bundan sonraki yılları rahat bir şekilde geçirmek demektir. Hasta kimseler için de şifa demek olan rüya, sadece kişinin değil, aile üyelerinin de aynı bolluk ve refah durumundan nasipleneceklerini bildirir. İşi olmayanlar için bekledikleri güzel haberlerin yakında geleceğini ve devlet dairesiyle alakalı sınavlara girenlerin başarı belgelerine kavuşacaklarını ifade eder. Geleceğini sağlam ve rahat bir zemin üzerine inşa eden kişilerin her işte muvaffak olmalarından ötürü hayatları ile ilgili endişelerinin sona ereceğini müjdeler.

Rüyada Pirinç Pilavı Pişirmek

Kalabalık aileye sahip olmak demektir. Birden fazla evladı olanların geçim zorluğu çekmeden aile hayatlarını ağız tadıyla sürdüreceklerini bildiren rüya, her anlamda bolluğa işaret eder. Sıkıntılı dönemlerden geçenlerin nihayet ettikleri dualara karşılık alacaklarını ve maddi, manevi her anlamda mutluluğu elde edeceklerini, sahip oldukları imkanlardan çok daha fazlasına kavuşarak ailelerine de yardımcı olacaklarını tabir eder. İkinci bir ev veya araba almak, yüksek maaşlı bir işe girmek gibi anlamları da vardır.

Rüyada Pirinç Görmek

Evlenmek, çoluk çocuğa karışmak demek olduğu gibi, aile kuranların eşleri ile her anlamda uyum içinde sürdürdükleri beraberliklerin bir ömür boyu aynı şekilde devam edeceğine işarettir. Borçların ödenmesinde kolaylık elde etmek, iş kurmak konusunda şansın yaver gitmesiyle bol kazanç elde etmek demektir. Sağlıkla beraber maddi olanakların da iyi olmasının kişinin tüm ruh halini olumlu etkileyeceğini haber verir.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemenin Psikolojik Yorumu

Toparlayıcı bir kişiliğin ifadesi olan rüya, aile üyelerini bir arada tutabilmek için var gücüyle uğraşan veya aile sorumluluğunu tek başına üstlenen kişilerin kendilerine ayıracak zamanlarının kalmadığını ancak bu durumdan şikayet etmeden var olan hayatlarından memnuniyet duyduklarını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!