RuyaTabirleri.com

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek, ilgi alanlarında gösterilecek üstün başarıya, yeteneklerin fakına varılıp ön plana çıkarılmasına, hobilere, eğlenceye, rüya sahibini iyi hissettirecek alanlara yoğunlaşmasına tabir edilir. Rüyada pırlanta görmek bazen de sahip olduğu mal varlığıyla övünen, her şeyin para ve eşya olduğunu düşünen bir kişi ile tabir edilir ve bu kişinin takılarıyla ve ziynet eşyaları ile başkalarına nispet yapan ve bunu da marifet sayan bir kadın olduğu ile tabir edilir.

Rüyada Pırlanta Bilezik Görmek

Rüyasında pırlanta bilezik gören kişinin kişisel becerileri olduğuna ve bunları farkına varıp ön plana çıkardığı takdirde bundan fayda göreceğine ve hiçbir zaman işsiz kalmayacağına delalet eder. Bu kişinin on parmağında on marifet var demektir.

Rüyada Pırlanta Yüzük Taktığını Görmek

Rüyasında pırlanta yüzük taktığını gören kişi eğer bir kadınsa, mala ve paraya olan düşkünlüğü nedeni ile sırf zengin olduğu için bir erkekle evlenebileceği tabir edilirken, rüya sahibinin erkek olması durumda zengin koca arayan bir kadın ile evleneceği yorumu yapılır.

Rüyada Pırlanta Yüzüğün Kırılması

Rüya sahibinin hane içinde yaşayacağı büyük ve aşılmaz sorunların olacağına, bu durumdan kurtulmasının tek yolunun da boşanmak olacağına delalet eder. Rüya sahibi evliliğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak ve eşinden ayrılmaya karar verecektir.

Rüyada Pırlanta Küpe Görmek

Rüya sahibinin hayatının giderek güzelleşmesine ve karşısına pek çok şans çıkmasına ve kısmet kapıları açılmasına delalet eder. Rüya sahibi hayatının kalan kısmında daima kendisi için hayırlı olacak adımlar atıp, isabetli ve doğru kararlar alacak demektir.

Rüyada Pırlanta Alyans Görmek

Her rüya sahibi için mutlaka kendisine iyi şeyler müjdeleyecek bir rüyadır. Hastaların şifa bulmasına, dargınların barışmasına, yalnız olanların hayırlı eşler bulmasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pırlanta Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. EMRE (01 Aralık 2015 saat: 07:52)

    İyi günler. Rüyamda armut yediğimi ve armudun içinden küçük bir pırlanta bulduğumu gördüm. Pırlantayı armudun içinden çıkarıp elimde tutuyorum. yorumlarsanız sevinirim. Rüya tabirlerinde baktığım zaman pırlantanın genelde üzücü bir olaya işaret ettiğini okuyorum. Ama bu şekilde bir rüyada yorumlamanın doğru olacağını düşünmedim.

  2. oguzhan (12 Temmuz 2015 saat: 05:30)

    Ruyam yagmurlu bir gunde yolda pirlanta lar goruyorum cok onemsemiyorum ama yinede büyük olanlari alip ceketimin dış cebine koyuyorum sonra bu konuda uzman bir çok sevdiğim arkadaşım hatta katdesim gibi birisi onu görüyorum ve oda bu pilantalari gorup basliyor toplamaya bende bakiyorum bulduklarimi alip cebime koyuyorum sonra bizden daha once pirlantalari bulmus biri yeniden tpolamak uzere oraya geliyor ve once arkadasimi goruyor tartisiyorlar ve ikisi ayriloyor bu arada ben uzaklarindayim ve o tanımadığım adam aramaya devam ediyor beni gormesin diye saklaniyorum ancak goruyor ve bana dokunmak istiyor ken uyaniyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,