RuyaTabirleri.com

Rüyada Pis Ev Görmek

Rüyada pis ev görmek, uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik ve melanet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başında dönüp duracak kötü olaylara tabir edilir ve rüya sahibinin başarısızlıklara düşüp mutsuz olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak zorlanacağı, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin kaçacağı, moralinin ve ruh sağlığının da bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Pis Ev Temizlemek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirecek girişimlerde bulunması sayesinde rahata ereceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına ve gönül hoşluğu içinde olacağına işaret eder. Kişi, içine düştüğü zorlukların üstesinden sabır ve inançla gelecek demektir.

Rüyada Pis Evi Süpürmek

Rüyada pis evi süpürmek de pis evi temizlemek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin cesaretle ve umutla savaştığı takdirde galibiyet elde edeceğine alamet eder. Israrla, mücadeleden hiç vazgeçmeden yürümeye ve bu sayede amacına ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Pis Eve Taşınmak

Bir kişi rüyasında pis bir eve taşındığını görürse eğer, o kimsenin yaşam standartlarının düşeceğine, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine alamet eder. Maddi ve manevi olarak gerilemeye yorulur.

Rüyada Pis Eve Misafir Gelmesi

Rüyayı gören kişinin bir takım sağlık sorunları ile karşılaşacağına, işinden geri kalacağına bu nedenle de fakir hale gelerek, geçinmekte ve ihtiyaçlarını gidermekte zorlanacağına delalet eder. Bu durumun sadece rüya sahibini değil tüm hane halkını etkileyeceği ve üzeceği anlamına gelir.

Rüyada Kirli Ev Görmek

Rüya sahibinin tüm düzenini ve işlerini alt üst edecek bir musibetin yaşanacağına bu durumun rüya sahibini çok üzeceğine, yoracağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Pis Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Meryem yıldız (11 Temmuz 2014 saat: 01:34)

    Ben şehir dışında okuyorum. Rüyamda da ailemin yanıma geleceğini süpriz yapacağını düşünüyorum ev arkadaşlarım yalnız bırakmak için bahane bulup dışarı çıkıyolar. Daha sonra evde kediler görüyorum bana sürekli saldırıyolar tırmalıyorlar sonra balkondan atıyorum fırlayıp geri çıkıyorlar. Uyumak için odama geliyorum ve bi kedi daha var gel seveyım derken tam boynuma atlıyo damarımı ısırıyor kurtulamıyorum ve o sırada can cekişirken odamın tabanınında kağıtlar peçeteler toz görüyorum çok pisti her yer. Ailem beni bu halde ölü görücek diye üzülüyorum ölürkende. Ayrıca kan görmùyorum hiç. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,